Wydarzenia

CLJ: Juniorzy starsi zakończyli sezon

2017-06-05 15:00:00
Zespół Tomasza Horwata zakończył rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów na 9. miejscu. W meczu kończącym sezon wrocławianie przegrali z Górnikiem Zabrze 0:1.
W spotkaniu z Górnikiem Zabrze, który rozgrywany był na boisku przy Oporowskiej, długo utrzymywał się bezbramkowy remis. W 87. minucie jednak goście zdołali przechylić szale zwycięstwa na swoja stronę i to oni ostatecznie cieszyli się z wygranej. Górnik tym samym przeskoczył Trójkolorowych w tabeli i ostatecznie Śląsk z 41. punktami zakończył rozgrywki na 9. miejscu w tabeli zachodniej grupy Centralnej Ligi Juniorów. 
 
- Wielu młodych chłopaków dostało szansę gry w rezerwach, a niektórzy trenowali także z I zespołem. Skupialiśmy się na przyszłości, rozwoju poszczególnych piłkarzy, ale ta runda pokazała nam również nad czym trzeba pracować. Musimy wyciągnąć wnioski, ponieważ pracy jest sporo - mówi trener juniorów starszych Tomasz Horwat.

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 0:1 (0:0)
Bramka: 87. Łukasz Budny
 
Śląsk: Szermach - Fiks, Golak, Ryl, Taranek, Sztylka, Jasiński (50' Boruń), Kotowicz (75. Korkosz), Izydorczyk, Pałach, Kuśnierz (66. Czerwiński).
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również