Wydarzenia

CLJ U15: Mocny początek

2018-08-29 15:15:00
Po dwóch kolejkach zespół trenera Wołczka i Piekielnego zgromadził 4 punkty na swoim koncie w Centralnej Lidze Juniorów U15. Na ten dorobek złożyły się remis z Zagłębiem Lubin 2:2 i wysoka wygrana z Rakowem Częstochowa 4:0.
 
Pechowo Śląsk na wyjeździe podzielił się punktami z Zagłębiem, gdyż Miedziowi w samej końcówce zdołali doprowadzić do remisu. W meczu WKS szybko stracił bramkę, ale jeszcze w pierwszej połowie za sprawą dwóch trafień Bartonia wyszedł na prowadzenie. W drugiej połowie obserowowaliśmy sporo walki i gdy wszystko wskazywało, że mecz zakończy się zwycięstwem wrocławian, Zagłębie przeprowadziło skuteczną akcję, zakończoną golem Kolana.
 
Zupełnie inny przebieg miał środowy mecz z Rakowem Częstochowa. Śląsk zagrał dobrze, dominując praktycznie przez całe spotkanie. Już w 12. minucie WKS prowadził 2:0, kończąc ostatecznie starcie wynikiem 4:0, choć po drodze Trójkolorowi niewykorzystali wielu dobrych okazji. 
 
Centralna Liga Juniorów U15

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2:2 (1:2)
Bramki: 2x Bartoń

Śląsk: Lukawski, Lyszczarczyk, Matuszko, Nawrocki, Wisniewski, Zawadzki, Traczyk, Gryglak, Kurowski, Gerstenstein, Barton oraz Michalski, Baj, Lapa, Korb
 
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa 4:0 (2:0)
Bramki: Bartoń, Gerstenstein i dwie Michalski 
 
Śląsk: Łukawski - Łyszczarczyk, Matuszko, Nawrocki, Wiśniewski - Michalski, Traczyk, Gryglak, Kurowski, Gerstenstein - Bartoń. Grali również: Seweryn, Łapa, Korba, Wyrzykowski, Janicki
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również