Wydarzenia

Dwucyfrówka rezerw

2020-02-29 17:30:00
Śląsk II Wrocław pokonał MKS Oława 10:0 w ostatnim sparingu przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Zespół trenera Jawnego już w przyszłym tygodniu wznowi trzecioligowe rozgrywki.
Spotkanie rozgrywane na obiekcie sportowym hotelu GEM miało być ostatnim sprawdzianem dla Śląska przed startem rundy wiosennej III ligi. Śląsk od początku wziął się do roboty i już po pierwszym kwadransie objął prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło do Konrada Poprawy, który umieścił piłkę w siatce. Na 2:0 podwyższył Przemysław Bargiel, który pięknym uderzeniem zza pola karnego nie dał szans bramkarzowi. Przed przerwą Trójkolorowi dołożyli jeszcze trzy kolejne trafienia. Na listę strzelców wpisał się Szymon Krocz oraz dwukrotnie Sebastian Bergier. 

Po zmianie stron zespół trenera Jawnego nie zwalniał tempa. Bramkę z rzutu karnego zdobył Bergier i tym samym skompletował hat-tricka. Do siatki rywala dwukrotnie trafił również Maciej Buławski, a po jednym golu dopisali na swoje konto Grzegorz Kotowicz i Tomasz Mamis, a Śląsk zakończył tym samym ostatni sparing w okresie przygotowawczym z dwucyfrowym dorobkiem bramkowym. 

Śląsk II Wrocław - MKS Oława 10:0 (5:0)

Bramki: Bergier (3), Buławski (2), Poprawa, Bargiel, Krocz, Kotowicz, Mamis

Skład Śląska: Szczerbal (45.Frasik) - Sobcza, Wiech, Poprawa, Kucharczyk, Maćkowiak, Krocz, Boruń, Bergier, Bargiel, Scalet

Od 60 minuty: Frasik - Buławski, Wiech, Trepczyński, Maruszak, Wypart, Jarzębowski, Szymański, Fediuk, Mamis, Kotowicz
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również