Wydarzenia

Ostry wraca na Oporowską!

2018-02-07 11:59:00
Krzysztof Ostrowski wzmocnił sztab szkoleniowy Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, w której będzie pełnić funkcję trenera indywidualnego.
Krzysztof Ostrowski przez większość kariery piłkarskiej był związany ze Śląskiem Wrocław. W zielono-biało-czerwonych barwach zadebiutował 3 sierpnia 2002 roku w wygranym 4:0 spotkaniu drugiej ligi z Ruchem Radzionków. Ostry z WKS-em wywalczył najpierw awans do II ligi, a następnie do ekstraklasy. Ze Śląskiem zdobył również Puchar Ekstraklasy. Łącznie w zespole Trójkolorowych ma na koncie rozegranych 232 meczów, w których nieraz nosił opaskę kapitańską.
 
W akademii WKS-u Krzysztof Ostrowski będzie odpowiedzialny za treningi indywidualne we wszystkich rocznikach. Zajęcia będą mieć charakter uzupełniający, a zarazem niezbędny w dalszym podnoszeniu jakości treningu. Zindywidualizowane podejście do zawodnika ma służyć osiągnięciu jak najwyższego poziomu sportowego. Oprócz aspektów stricte piłkarskich młodsze pokolenie może czerpać z niebagatelnego doświadczenia Ostrego, które przez lata zebrał, grając w piłkę nożną. To kolejny bardzo ważne wzmocnienie struktur Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.
 
Krzysztofowi serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów z naszą zdolną młodzieżą!
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również