Wydarzenia

Piłkarski weekend [WYNIKI]

2018-04-08 18:00:00
Prezentujemy wyniki meczów z udziałem naszych drużyn młodzieżowych.

CLJ U19

 
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław 0:2 (0:0)
Bramki: Młynarczyk (k), Sosna
 
Śląsk: Zabielski – Golak (60’ Ryl), Sztylka, Buławski, Kuriata, Sosna, Lewkot (75’ Krocz), Jasiński, Młynarczyk (80’ Chmulak), Boruń, Musiał (70’ Izydorczyk)

Relacja TUTAJ
 

CLJ U17

 
Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław 1:5 (1:1) 
Bramki: 2x Szpakowski, Łokietek, Samiec-Talar, Poniedziałek
 
Śląsk: Korytkowski, Buksa, Paluszek, Łokietek, Wypart,  Modrzejewski (68 Burkowski) Szpakowski, Jarzębowski (58Gadecki) Bąk ( 62 Kozioł), Poniedziałek, Samiec – Talar
 
Dla zespołu trenera Pietraszewskiego była to już czwarta wygrana w pięciu kolejkach. Tym razem WKS wysoko zwyciężył w Zielonej Górze i jest wiceliderem Centralnej Ligi Juniorów. W kolejnym meczu Śląsk zmierzy się z Górnikiem Zabrze przed własną publicznościa.  
 

DLJM U17

 
Śląsk Wrocław U16 – WKS „Śląsk” U17 1:1
Bramki: Basiński
 
Skład: Chrobot - Turkowyd, Olczak, Łada, Mojka, Trochanowski, Piątek, Wędzikowski, Klimek, Mamis, Basiński oraz Tysiak, Petyniak, Lamorski, R.Bąk, Draczyński

Zespół U16 trenera Muzyki zbiera doświadczenie w rozgrywkach przeznaczonych dla kategotii wiekowej U17. Tym razem nasza ekipa zremisowała w derbach Wrocławia z Wojksowym Klubem Sportowym 1:1 i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. 
 

CLJ U15 

 
Śląsk Wrocław – Miedź Legnica 3:4

Mimo sporej przewagi na boisku zespół trenera Franczaka ostatecznie przegrał z Miedzią 3:4, tracąc decydującą bramkę w doliczonym czasie gry. Była to druga porażka Śląska w Centralnej Lidze Juniorów, która sprawiła że osunął się w tabeli. Aktulnie zajmuje 5. miejsce. 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Śląsk Wrocław

Zobacz również