Wydarzenia

Przyjaciele z wizytą

2020-09-30 08:00:00
W 6. kolejce drugoligowych rozgrywek Oporowską odwiedzi zaprzyjaźniony Motor Lublin. Takie mecze charakteryzuje przyjaźń na trybunach i twarda walka na boisku.
W poprzedniej kolejce wrocławianie rozegrali bardzo trudny mecz w Suwałkach. Podopieczni trenera Jawnego i Dymkowskiego już od piątej minuty grali w osłabieniu i mimo dzielnej postawy, ostatecznie przegrali 0:2 po dwóch trafieniach Kacpra Wełniaka. Tym razem Trójkolorowi poszukają punktów na własnym terenie w meczu z Motorem Lublin. 

Dotychczasowe mecze w 2. lidze w roli gospodarza nie były udane dla WKS-u. Trójkolorowi przegrali na otwarcie sezonu ze Skrą Częstochowa 0:1 i w 4. kolejce z KKS-em Kalisz 0:3. Spotkanie z Motorem będzie okazją do przełamania złej passy i poprawienia swojej pozycji w tabeli. Do tej pory wrocławianie zgromadzili na swoim koncie trzy punkty i zajmują 17. miejsce. 

Motor, podobnie jak rezerwy Śląska to beniaminek. Lublinianie w pięciu rozegranych do tej pory spotkaniach zaliczyli jedno zwycięstwo, trzy remisy i ponieśli jedną porażkę. Obecnie podopieczni trenera Mirosława Hajdy z dorobkiem sześciu punktów zajmują 10. miejsce w tabeli. W poprzedniej kolejce Motor dopisał do swojego konta jeden punkt, remisując u siebie z Garbarnią Kraków, z którą Śląsk zaliczył jedyne do tej pory zwycięstwo w tym sezonie.

Początek spotkania Śląsk II Wrocław - Motor Lublin o godzinie 12:00. Na naszym kanale YouTube przeprowadzimy transmisję live. 
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również