Wydarzenia

Spotkanie wigilijne Akademii Śląska

2017-12-23 12:00:00
Jak co roku wszyscy, którzy tworzą społeczność Akademii Śląska Wrocław, spotkali się przy wigilijnym stole, by móc złożyć sobie świąteczne życzenia.
W tym roku odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 45 oraz Szkołę Mistrzostwa Sportowego Junior Wrocław, do których uczęszczają reprezentanci Akademii Śląska. Również wszyscy, którzy na co dzień pracują w naszej Akademii i dokładają starań by się rozwijała, wspólnie zasiedli do jednego stołu.
 
W Szkole Podstawowej nr 45 młodych zawodników odwiedził Sebastian Bergier, który uczęszczał do tej szkoły oraz trener koordynator Łukasz Czajka. Uczniowie mieli okazję do rozmowy z naszym snajperem i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Dla każdego przygotowany był również drobny upominek. Przy okazji wysłuchaliśmy pięknego koncertu kolęd i złożyliśmy sobie nawzajem życzenia.

 
Tadeusz Pawłowski z kolei był gościem "Wigilii z Mistrzami" w SMS Junior Wrocław, do której  również uczęszczają reprezentacji Akademii Piłkarskiej Śląska. Było to już tradycyjne spotkanie młodych sportowców z autorytetami ze świata sportu oraz okazja do złożenia życzeń.
 Autor: Michał Krzyminski, Fot. Łukasz Haraźny, Michał Krzyminski

Zobacz również