Wydarzenia

U10 i U9: Śląsk ze złotem

2018-09-10 12:00:00
Udany weekend mają za sobą nasi młodzi piłkarze. Zespoły U10 trenera Chowańskiego i U9 trenera Pacześnego do Wrocławia przywiozły złote medale.

Śląsk Wrocław U10

Drużyna U10 trenera Chowańskiego zajęła I miejsce na turnieju Młode Piłkarskie Talenty Będzin 2018. Wrocławianie prezentowali dobrą jakość piłkarską i w pokonanym polu zostawili między innymi Pogoń Szczecin, Beniaminka Krosno, GKS Katowice, FC Trencin, Górnika Zabrze, Wisłę Kraków, czy Cracovię. Ponadto w meczu ze zwycięzca Ligi Europejskiej WKS wygrał w Super Pucharze z FC Trinec. Wyróżniony został Tomek Pytlak - najlepszy bramkarz turnieju. Brawo drużyna. 

 

Śląsk Wrocław U9

Świetny weekend Śląska U9 trenera Pacześnego, który okazał się najlepszy w turnieju "Bądź Następny" organizowany przez Szkołę Futbolu Staniątki. W stawce 24 drużyny w tym m.in. Cracovia, Korona Kielce, Górnik Zabrze, Hutnik Kraków, AP Wieliczka, Dunajec Nowy Sącz i Tarnovia Tarnów. WKS wygrał wszystkie 10 meczów, zdobywając przy tym Puchar Ligi Mistrzów i Super Puchar za zwycięstwo w z mistrzem Ligi Europy. Jakub Pękalski, zdobywca 21 goli w turnieju, został królem strzelców. Za pierwsze miejsce w turnieju Śląsk otrzymał nagrodę w wysokości 400 zł na zakupy w sklepie sportowym. Udana przygoda z nami, brawo drużyna!  Zawody odbyły się w Staniątkach pod Krakowem. Dziękujmey za zaproszenie. Autor: Michał Krzyminski, Fot. Rafał Sawicki, Śląsk Wrocław

Zobacz również