Wydarzenia

U10: Zdolny Śląsk Wrocław!

2018-02-20 12:30:00
Zespół U10 Macieja Stasiuka nie spuszcza z tonu. Wrocławianie po zaciętej rywalizacji wygrali turniej „Zdolny Śląsk”, nie przegrywając żadnego spotkania. W pokonanym polu m.in. Miedź Legnica, Olympic Wrocław i Zagłębie Lubin.
Był to kolejny piłkarski weekend naszej drużyny, która w ostatnim czasie wręcz kolekcjonuje trofea do klubowej gabloty. Tym razem drużyna U10 trenera Stasiuka wzięła udział w turnieju „Zdolny Śląsk”, w którym wystąpiło 24 zespoły. Zawody odbyły się pod balonem na Stadionie Olimpijskim.
 
Trójkolorowi od samego początku prezentowali wysokie umiejętności, charakter i wolę walki. W grupie wstępnej Śląsk wygrał wszystkie swoje mecze, a formę potwierdził w grupie mistrzowskiej, gdzie również nie miał sobie równych. W pokonanym polu podopieczni trenera Stasiuka zostawili m.in. Miedź Legnica, Olympic Wrocław i Zagłębie Lubin. Ostateczie WKS zakończył turniej na najwyższym miejscu na podium! Warto dodać, że na boisku nie brakowało emocji, rywalizacji i sportowej złości, co na pewno przełożyło się na zdobycie kolejnego cennego doświadczenia. 
 
Nasz zespół w całym turnieju zdobył najwięcej bramek, a zarazem najmniej stracił. Indywidualną nagrodę za najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Dominik Kleczewski.
 
Brawo, drużyna!
 
Kadra: Filip Gorząd, Mateusz Nocoń, Dominik Kleczewski, Michał Faliński, Jakub Małecki, Kacper Adamowski, Sebastian Stupieńko, Piotr Lipowski, Antek Frasyniuk, Antek Mirski . 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Śląsk Wrocław

Zobacz również