Wydarzenia

U14: Marsz w górę tabeli

2018-10-11 11:00:00
Po porażce z FC Wrocław Academy zespół trenera Bednarka wrócił na właściwe tory i pokonał w derbach WKS Śląsk 1:0 w zaległej kolejce Dolnośląskiej Ligi Trampkarzy. To zaowocowało awansem w tabeli.
Zespół trenera Bednarka w lidze rywalizuje ze starszym rocznikiem, dzięki czemu piłkarze są zmuszeni do zwiększonego wysiłku podczas spotkania. Wrocławianie jednak dobrze sobie radzą i po 8 kolejkach zajmują drugie miejsce w tabeli. Ich bilans to 5 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Ponadto mogą pochwalić się najlepszą defensywą w lidze, mając straconych zaledwie 7 bramek. W ostatnim meczu Jedyną bramkę z rzutu wolnego zdobył Kuba Bachar. W następnej kolejce Śląsk zmierzy się z Chrobrym Głogów. 
 
FC Wrocław Academy - Śląsk Wrocław 1:0

Skład: Sobolewski - Lipiński, Goszczyński, Ćwikła, Murat - Maszkowski, Kmiecik, Wołczek - Sikora, Gruszecki, Bachar oraz Ostaszewski, Kruk, Seremet, Bujoczek, Kołodziejski, Marciniszyn
 
WKS Śląsk Wrocław - WKS Śląsk 0:1
Bramka: Kuba Bachar

Śląsk: Sobolewski - Lipiński, Ćwikła, Goszczyński, Murat - Maszkowski, Kmiecik, Wołczek - Sikora, Kruk, Seremet oraz Kołodziejski, Bachar, Marciniszyn, Gruszecki, Bujoczek, Ostaszewski.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również