Wydarzenia

U17: Punkt na start

2018-08-20 17:00:00
Za nami inauguracja Centralnej Ligi Juniorów U17. Zespół trenera Muzyki w pierwszej kolejce zremisował w Opolu z Odrą 2:2
Śląsk źle rozpoczął spotkanie w Opolu, bo na przerwę schodził z dwubramkową stratą. Po zmianie stron Trójkolorowi jednak się otrząsnęli i prezentowali się znacznie lepiej. Efektem było wyrównanie stanu gry, a przy odrobinie szczęścia WKS mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie jednak mecz z Odrą Opole zakończył się podziałem punktów. Bramki dla Śląska zdobyli Basiński i Głowieńkowski. 
 
- Punkcik szanujemy, tym bardziej, że po pierwszej połowie nie byliśmy w ciekawym położeniu. Drugą połowę zagraliśmy jednak zdecydowanie lepiej i tak naprawdę zabrakło skuteczności, by cieszyć się z trzech punktów - mówi trener zespołu U17 Grzegorz Muzyka. - Na pewno jestem zadowolony z postawy mojej drużyny, która walczyła do końca o zwycięstwo.
 
CLJ U17

Odra Opole - Śląsk Wrocław 2:2 (2:0)
Bramki: Basiński, Głowieńkowski. 
 
Skład: Korytkowski - Turkowyd, Łada, Petyniak, Wawrzyniak, Piątek, Mamis, Dachnowski, Głowieńkowski, Basiński, D.Bąk oraz Tysiak, R.Bąk, Marciniak, Wędzikowski, Polak, Klimek.
Autor: Michał Krzyminski

Zobacz również