Wydarzenia

U18: Zła passa trwa

2019-09-28 15:30:00
Śląsk Wrocław U18 przegrał z Górnikiem Zabrze 1:3 w meczu 8. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Była to czwarta porażka wrocławian z rzędu.
Mecz od początku nie układał się po myśli zespołu trenera Ryszarda Pietraszewskiego. Już w pierwszej połowie rywale zdobyli trzy bramki, co właściwie ustawiło całe spotkanie. Na listę strzelców wpisali się Lukoszek, Grudziński i Lubaski. Jeszcze przed przerwą Śląsk zdołał odpowiedzieć trafieniem Pawła Fediuka. 

Jednym z bohaterów spotkania był bramkarz Trójkolorowych - Miłosz Tysiak. Obronił on dwa rzuty karne i dał impuls do walki młodym piłkarzom WKS-u. Wrocławianie mieli swoje sytuacje, jednak nie potrafili ich zamienić na bramkę i ostatecznie musieli uznać wyższość rywala, który był dzisiaj bardzo dobrze dysponowany. 

Śląsk Wrocław U18 - Górnik Zabrze U18 1:3 (1:3)

Bramki: Fediuk - Lukoszek, Grudziński, Lubaski

Śląsk: Tysiak - Maruszak, Konopacki, Stawny, Konstanty, Olczak, Trochanowski, Mamis, M. Wawrzyniak, Fediuk, Głowieńkowski

Górnik: Neugebauer - Martuszewski, Macedoński, Pawlak, Wingrałek, Flak, Lukoszek, Dziedzic, Grudziński, Lubaski, Kołodziejczyk
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również