1. kolejka

Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 11.08.2019, godz 13:00:00 0:3 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Legia Warszawa Legia Warszawa 11.08.2019, godz 11:00:00 0:5 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 10.08.2019, godz 12:00:00 2:1 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Escola Varsovia Escola Varsovia 10.08.2019, godz 15:00:00 1:3 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Cracovia Cracovia 10.08.2019, godz 12:00:00 2:0 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Górnik Zabrze Górnik Zabrze 09.08.2019, godz 16:00:00 2:1 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 10.08.2019, godz 12:00:00 1:3 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Lech Poznań Lech Poznań 11.08.2019, godz 11:00:00 2:6 (:)

2. kolejka

Legia Warszawa Legia Warszawa Arka Gdynia Arka Gdynia 17.08.2019, godz 14:00:00 3:0 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Hutnik Kraków Hutnik Kraków 17.08.2019, godz 12:00:00 5:1 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 18.08.2019, godz 12:00:00 6:6 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Wisła Kraków Wisła Kraków 18.08.2019, godz 11:00:00 0:2 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Górnik Zabrze Górnik Zabrze 17.08.2019, godz 12:00:00 3:2 (:)
Cracovia Cracovia Korona Kielce Korona Kielce 17.08.2019, godz 12:00:00 1:3 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 17.08.2019, godz 12:00:00 1:2 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 17.08.2019, godz 11:00:00 4:0 (:)

3. kolejka

Hutnik Kraków Hutnik Kraków Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 25.08.2019, godz 13:00:00 2:5 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków Lech Poznań Lech Poznań 25.08.2019, godz 12:00:00 2:2 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 25.08.2019, godz 13:00:00 2:2 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 24.08.2019, godz 13:00:00 4:0 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Legia Warszawa Legia Warszawa 24.08.2019, godz 12:00:00 1:3 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 24.08.2019, godz 12:00:00 7:0 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Escola Varsovia Escola Varsovia 24.08.2019, godz 14:00:00 2:3 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Cracovia Cracovia 25.08.2019, godz 12:00:00 3:0 (:)

4. kolejka

Lech Poznań Lech Poznań Cracovia Cracovia 31.08.2019, godz 12:00:00 1:1 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Górnik Zabrze Górnik Zabrze 11.09.2019, godz 16:00:00 2:3 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Korona Kielce Korona Kielce 31.08.2019, godz 11:00:00 3:1 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 30.08.2019, godz 12:00:00 4:2 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 31.08.2019, godz 12:00:00 5:1 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Arka Gdynia Arka Gdynia 31.08.2019, godz 12:00:00 3:2 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Hutnik Kraków Hutnik Kraków 01.09.2019, godz 11:30:00 0:3 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 30.08.2019, godz 11:00:00 1:2 (:)

5. kolejka

Arka Gdynia Arka Gdynia Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 07.09.2019, godz 11:00:00 3:1 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 07.09.2019, godz 11:00:00 1:0 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Legia Warszawa Legia Warszawa 07.09.2019, godz 14:00:00 3:2 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 07.09.2019, godz 11:00:00 1:0 (:)
Cracovia Cracovia Escola Varsovia Escola Varsovia 07.09.2019, godz 12:00:00 3:2 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 07.09.2019, godz 13:00:00 4:2 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Lech Poznań Lech Poznań 08.09.2019, godz 13:00:00 3:2 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków 08.09.2019, godz 17:00:00 0:5 (:)

6. kolejka

Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 15.09.2019, godz 12:00:00 1:2 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków Arka Gdynia Arka Gdynia 14.09.2019, godz 16:30:00 1:1 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Hutnik Kraków Hutnik Kraków 14.09.2019, godz 11:00:00 2:0 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 14.09.2019, godz 12:00:00 1:2 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Escola Varsovia Escola Varsovia 14.09.2019, godz 12:00:00 4:0 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Cracovia Cracovia 14.09.2019, godz 11:00:00 2:1 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Górnik Zabrze Górnik Zabrze 14.09.2019, godz 14:00:00 1:1 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Korona Kielce Korona Kielce 15.09.2019, godz 12:00:00 2:1 (:)

7. kolejka

Hutnik Kraków Hutnik Kraków Lech Poznań Lech Poznań 22.09.2019, godz 15:00:00 1:3 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 22.09.2019, godz 13:00:00 0:1 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Wisła Kraków Wisła Kraków 21.09.2019, godz 12:00:00 3:2 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 21.09.2019, godz 12:00:00 2:1 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 21.09.2019, godz 12:00:00 1:2 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 22.09.2019, godz 16:00:00 1:0 (:)
Cracovia Cracovia Legia Warszawa Legia Warszawa 21.09.2019, godz 12:00:00 0:1 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 21.09.2019, godz 12:00:00 0:2 (:)

8. kolejka

Wisła Kraków Wisła Kraków Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 28.09.2019, godz 16:00:00 1:1 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 28.09.2019, godz 14:00:00 0:4 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Arka Gdynia Arka Gdynia 28.09.2019, godz 13:30:00 0:2 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 28.09.2019, godz 12:00:00 1:3 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 27.09.2019, godz 16:00:00 0:2 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Escola Varsovia Escola Varsovia 28.09.2019, godz 12:00:00 0:0
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Cracovia Cracovia 28.09.2019, godz 12:00:00 1:1 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Korona Kielce Korona Kielce 29.09.2019, godz 12:30:00 0:3 (:)

9. kolejka

Cracovia Cracovia Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 05.10.2019, godz 12:00:00 1:1 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Lech Poznań Lech Poznań 03.10.2019, godz 12:00:00 0:0
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Hutnik Kraków Hutnik Kraków 05.10.2019, godz 12:00:00 3:1 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 05.10.2019, godz 12:00:00 2:1 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Wisła Kraków Wisła Kraków 05.10.2019, godz 12:00:00 2:2 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 06.10.2019, godz 11:00:00 3:1 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 05.10.2019, godz 12:00:00 1:1 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Legia Warszawa Legia Warszawa 05.10.2019, godz 11:00:00 4:2 (:)

10. kolejka

Lech Poznań Lech Poznań Legia Warszawa Legia Warszawa 23.10.2019, godz 12:00:00 1:1 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 12.10.2019, godz 12:00:00 1:1 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Escola Varsovia Escola Varsovia 12.10.2019, godz 12:00:00 5:1 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Cracovia Cracovia 13.10.2019, godz 11:30:00 2:0 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków Górnik Zabrze Górnik Zabrze 13.10.2019, godz 12:00:00 1:2 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Korona Kielce Korona Kielce 12.10.2019, godz 13:00:00 0:2 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 13.10.2019, godz 12:00:00 0:4 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 12.10.2019, godz 13:00:00 2:1 (:)

11. kolejka

Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Arka Gdynia Arka Gdynia 19.10.2019, godz 12:00:00 3:1 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Hutnik Kraków Hutnik Kraków 19.10.2019, godz 14:00:00 2:0 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 20.10.2019, godz 12:00:00 2:1 (:)
Cracovia Cracovia Wisła Kraków Wisła Kraków 19.10.2019, godz 14:00:00 2:3 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 20.10.2019, godz 12:00:00 0:4 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 19.10.2019, godz 11:00:00 1:3 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 19.10.2019, godz 12:00:00 4:0 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Lech Poznań Lech Poznań 19.10.2019, godz 12:00:00 3:2 (:)

12. kolejka

Wisła Kraków Wisła Kraków Escola Varsovia Escola Varsovia 27.10.2019, godz 12:00:00 1:2 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Cracovia Cracovia 26.10.2019, godz 11:00:00 3:2 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Górnik Zabrze Górnik Zabrze 27.10.2019, godz 12:00:00 2:3 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Korona Kielce Korona Kielce 27.10.2019, godz 15:00:00 0:3 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 26.10.2019, godz 12:00:00 0:0
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Legia Warszawa Legia Warszawa 26.10.2019, godz 12:00:00 0:3 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 26.10.2019, godz 12:00:00 0:2 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 27.10.2019, godz 11:30:00 1:3 (:)

13. kolejka

Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 02.11.2019, godz 12:00:00 1:5 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Lech Poznań Lech Poznań 31.10.2019, godz 14:00:00 3:1 (:)
Korona Kielce Korona Kielce UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 30.10.2019, godz 14:00:00 1:1 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Arka Gdynia Arka Gdynia 30.10.2019, godz 12:00:00 0:2 (:)
Cracovia Cracovia Hutnik Kraków Hutnik Kraków 03.11.2019, godz 12:00:00 4:0 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 01.11.2019 0:1 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Wisła Kraków Wisła Kraków 31.10.2019, godz 11:00:00 1:1 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 30.10.2019, godz 14:00:00 2:1 (:)

14. kolejka

Lech Poznań Lech Poznań Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 09.11.2019, godz 12:00:00 2:1 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 09.11.2019 0:0
Wisła Kraków Wisła Kraków Legia Warszawa Legia Warszawa 09.11.2019, godz 12:00:00 1:5 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 09.11.2019, godz 15:00:00 1:2 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Escola Varsovia Escola Varsovia 10.11.2019, godz 13:00:00 2:2 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Cracovia Cracovia 09.11.2019, godz 11:00:00 3:3 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Górnik Zabrze Górnik Zabrze 09.11.2019, godz 12:00:00 0:3 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Korona Kielce Korona Kielce 09.11.2019 3:2 (:)

15. kolejka

Górnik Zabrze Górnik Zabrze Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 16.11.2019 2:2 (:)
Cracovia Cracovia UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 17.11.2019, godz 12:00:00 3:2 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Arka Gdynia Arka Gdynia 16.11.2019 0:0
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Hutnik Kraków Hutnik Kraków 16.11.2019, godz 11:00:00 4:0 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 16.11.2019, godz 12:00:00 4:2 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Wisła Kraków Wisła Kraków 16.11.2019, godz 12:00:00 1:1 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 16.11.2019 2:2 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Lech Poznań Lech Poznań 16.11.2019, godz 12:00:00 2:1 (:)

16. kolejka

Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Arka Gdynia Arka Gdynia 23.11.2019, godz 12:00:00 3:2 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 23.11.2019, godz 12:00:00 2:0 (:)
Cracovia Cracovia Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 23.11.2019, godz 12:00:00 3:2 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Korona Kielce Korona Kielce 24.11.2019, godz 12:00:00 2:0 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Wisła Kraków Wisła Kraków 23.11.2019, godz 12:00:00 3:1 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 23.11.2019, godz 12:00:00 1:2 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 23.11.2019, godz 12:00:00 3:3 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Hutnik Kraków Hutnik Kraków 23.11.2019, godz 12:00:00 1:0 (:)