Wydarzenia

27. kolejka odkodowana w Canal+

2020-03-11 09:00:00
Nadawca telewizyjny meczów PKO BP Ekstraklasy, Canal+ Sport, zdecydował się odkodować wszystkie mecze 27. kolejki dla abonentów Platformy CANAL+. Decyzja związana jest z postanowieniem o rozgrywaniu meczów PKO Ekstraklasy bez udziału kibiców ze względu na z ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19).
O tym, że mecze Ekstraklasy do odwołania będą odbywać się bez udziału publiczności wiemy od wtorkowego przedpołudnia. TUTAJ informowaliśmy o zwrocie biletów zakupionych na piątkowe spotkanie Śląska Wrocław z Rakowem Częstochowa.

Tym razem kibice nie będą mogli wspomóc swoich drużyn z trybun, jednak dzięki decyzji CANAL+, większa ich grupa obejrzy spotkanie swojego klubu w domu. Nadawca telewizyjne zdecydował o odkodowaniu całej 27. kolejki dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+.

Poniżej treść całego komunikatu telewizji Canal+ Sport:

"Wszystkie mecze 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy odkodowane dla abonentów CANAL+! W hicie tej serii gier Lech Poznań podejmie Legię Warszawa.
 
Abonenci i Kibice! Sytuacja jest wyjątkowa, wymaga więc od nas wyjątkowych działań. Z duchem sportu i z myślą o Was – kibicach, najbliższą kolejkę PKO BP Ekstraklasy odkodujemy dla wszystkich abonentów Platformy CANAL+. To znaczy, że nawet jeśli nie macie CANAL+ w swojej ofercie, to będziecie mogli przeżywać sportowe emocje razem ze swoimi drużynami - pomimo zamkniętych stadionów. Pracujemy równocześnie dla Was nad specjalnymi ofertami, które pozwolą śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy w kolejnych kolejkach. Zachęcamy również innych operatorów którzy mają w ofercie CANAL+ do podobnych działań. Ze sportowymi pozdrowieniami! CANAL+ dla kibiców!".
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również