Wydarzenia

Abramowicz: Chcę zagrać z Koroną!

2016-03-10 13:24:00
1
- Pokazałem się z dobrej strony i mam nadzieję, że teraz tych szans na grę będę dostawać więcej – mówi Mateusz Abramowicz.
Mateusza Abramowicz w Śląsku Wrocław długo czekał na debiut w I drużynie, ale gdy otrzymał szansę, wykorzystał ją. - Do mojego udanego debiutu zabrakło trzech punktów. Szkoda, że to się nie udało, bo byłoby to spełnieniem moich marzeń. Pokazałem się z dobrej strony, byłem pewny na przedpolu i dobrze współpracowaliśmy z kolegami z obrony. 

- Nie jestem siedemnastolatkiem, mam już doświadczenie i wiem jakie mam zadania podczas meczu – kontynuuje debiutant, który w piłkarskim CV ma między innymi występy w II-ligowym MKS Kluczbork i II drużynie Śląska Wrocław. - Wsparcie drużyny miałem przed, w trakcie i po meczu, także to mnie cieszy. Po spotkaniu zespół powiedział mi, że wykonałem kawał dobrej roboty. To sama przyjemność grać z takimi piłkarzami. 

Abramowicz nie ukrywał zadowolenia, gdy otrzymał wiadomość, że zagra z Piastem Gliwice. - Z całego serca dziękuję całemu sztabowi za zaufania. Pracowałem na to bardzo długo, pokazałem się z dobrej strony i mam nadzieję, że teraz tych szans na grę będzie więcej. Chcę zagrać w Kielcach i pomóc chłopakom wygrać. Dziś na treningu dałem się z siebie sto procent i czekam decyzje trenera. 
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również