Wydarzenia

Adi nominowany na najpopularniejszego sportowca roku. Zagłosuj!

2017-01-26 13:00:00
Adrian Łyszczarz jest nominowany w kategorii „Najpopularniejszy Sportowiec Roku” w Plebiscycie Oleśnickiego Sportu. Zachęcamy do oddania głosu na naszego młodego zawodnika!
Adrian Łyszczarz jest najmłodszym zawodnikiem, który jest w kadrze I zespołu Śląska Wrocław. Zadebiutował już w meczach WKS-u, ale jak do tej pory tylko sparingowych. Adi z powodzeniem występuje również w drużynie juniorskiej oraz w rozgrywkach z II drużyną. Mocno zachęcamy do oddania głosu na Adriana Łyszczarza Plebiscycie Oleśnickiego Sportu!

- Bardzo mi miło, że zostałem nominowany - mówi zaskoczony Adrian Łyszczarz. - Z góry dziękuję za wszystkie głosy!
 

Tutaj można oddawać głosy:  Najpopularniejszy Sportowiec Roku

 
Powiat oleśnicki z roku na rok może pochwalić się coraz większą rzeszą osób, które dzięki osiąganym wynikom i pracy na niwie sportu stanowią dumę miasta, coraz częściej sławiąc go nie tylko w regionie, ale również na arenie ogólnokrajowej, a nawet poza granicami Polski. Tak jest od kilku lat i tak było też w niedawno minionym 2016 roku.
 
Patronat nad wydarzeniem objęli burmistrz Oleśnicy – Michał Kołaciński i prezes OKR Atol Sp. z o.o. – Dariusz Sendek. W tym roku do grona patronów dołączyli starosta Powiatu Oleśnickiego – Wojciech Kociński, burmistrz Bierutowa Władysław Bogusław Kobiałka, wójt gminy Oleśnica – Marcin Kasina, wójt gminy Dobroszyce – Artur Ciosek i burmistrz Twardogóry – Zbigniew Potyrała.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również