Wydarzenia

Akademia Piłkarska Namysłów partnerem Śląska!

2018-10-05 12:00:00
Akademia Piłkarska Namysłów wzmacnia struktury WKS-u, zostając partnerem sportowym Śląska Wrocław.
W ramach współpracy Śląsk będzie naturalną drogą rozwoju dla najzdolniejszych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Namysłów. Korzyści wynikające z nawiązanego partnerstwa to między innymi dostęp do autorskiego programu szkoleniowego Śląska, zapraszanie trenerów na staże i konferencje, hospitacje treningów oraz uczestnictwo w turniejach pod patronatem WKS-u.
 
Gospodarzem uroczystego spotkania w Urzędzie Miejskim w Namysłowie był burmistrz Julian Kruszyński. Umowę parafowali prezes akademii Piłkarskiej Namysłów Mirosław Ostrowski oraz jej dyrektor Kamil Biliński. Po stronie Śląska podpisy złożyli dyrektor akademii Tomasz Horwat oraz Wiceprezes Zarządu Wojciech Nowak. 
 
- Cieszymy się z nawiązanej współpracy i jesteśmy przekonani, że obie strony będą czerpać z niej korzyści. Dla młodych adeptów piłki nożnej z Namysłowa i okolic to przede wszystkim możliwość dalszego rozwoju oraz rywalizacja sportowa na najwyższym poziomie. Motywować ich do pracy będzie z pewnością wizja, gdzie mogą zagrać w przyszłości - zaznacza dyrektor akademii Śląska Tomasz Horwat. - Cieszymy się również z tego, że współpracować z nami chcą kluby nie tylko z Dolnego Śląska, ale też innych regionów. My jesteśmy otwarci na dzielenie się wiedzą, a odległość od Wrocławia nie gra tu roli.
 
Kolejnymi korzyściami są darmowa pula biletów na domowe mecze I zespołu Ślaska Wrocław, czy możliwość odwiedzenia i obserwacji treningów drużyny Tadeusza Pawłowskiego. 
 
 
Życzymy sobie owocnej współpracy i wychowanków AP Namysłów w I zepole Śląska Wrocław.

Autor: Michał Krzyminski, Fot. AP Namysłów

Zobacz również