Wydarzenia

Akademia rozpoczyna współpracę z ProTrainUp

2018-12-06 12:00:00
W listopadzie bieżącego roku Akademia Śląska Wrocław rozpoczęła współpracę z firmą ProTrainUp. Współpraca obejmuje dostarczenie Systemu Zarządzania Klubem oraz szkolenie z zakresu działania systemu dla sztabu trenerskiego. System ten daje duże możliwości dla trenera, zawodników, rodziców jak i dla kadry zarządzającej klubem.
Dzięki systemowi ProTranUp, Trener zyskuje fantastyczne narzędzie statystyczne, które integruje w jednym miejscu zarówno dane ilościowe takie jak statystyki zawodników, plany treningow itp. jak i jakościowe w postaci komentarzy pozostawianych przy danych treningowych, meczowych czy też podczas okresowej obserwacji zawodnika.

Klub zyskuje narzędzie do stałego monitorowania pracy trenera, kontoroli rozwoju zawodników, identyfikacji talentów oraz kreowania wewnętrznego klubowego systemu szkolenia. Dzięki pełnej digitalizacji materiałów i danych, zbędnym będzie wykorzystywania papierowych dzienników i materiałów.

Także zawodnik może obserwować jak radzi sobie na treningach, co powinien poprawić i w jakich elementach osiągnął pozytywny wynik. Rodzice natomiast będą mogli mieć wgląd na wyniki sportowe swoich pociech. Mogą też zobaczyć, czy nie za często opuszczają swoje zajęcia. Mają również wgląd na stan opłacanych składek w klubie. System daje również ogromne możliwości w zakresie komunikacji wewnątrz klubu. Dzięki kalendarzowi, komunikatorowi czy też dyskowi klubowemu, wymiana informacji i dokumentów w klubie odbywa się na jednej platform.

Więcej informacji o programie na ich stronie: TUTAJ 

Zarząd, trenerzy, piłkarze oraz cała Akademia Śląska Wrocław wyraża pełne zadowolenie z tej współpracy. Mamy nadzieje, że to pomoże w dalszym szkoleniu naszej młodzieży oraz kształceniu naszych trenerów.
Autor: ProTrainUp

Zobacz również