Wydarzenia

Akademia Trik Sołtysowice partnerem Śląska

2019-06-05 13:00:00
Grono lokalnych akademii współpracujących ze Śląskiem w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży stale się powiększa. Z radością informujemy o nawiązaniu partnerstwa z Akademią Piłki Nożnej Trik z wrocławskich Sołtysowic.
„Śląsk dla wszystkich, wszyscy dla Śląska” – to hasło przewodnie przełomowej inicjatywy dla środowiska piłkarskiego we Wrocławiu i w regionie. Dzięki nawiązanym porozumieniom Śląsk staje się naturalną drogą rozwoju dla najzdolniejszych zawodników, natomiast ich macierzyste kluby piłkarskie mają zagwarantowany finansowy udział w ich późniejszym sukcesie.
 
Do podpisania umowy partnerskiej doszło w siedzibie WKS-u przy ul. Oporowskiej 62. Dokumenty parafowali dyrektor Akademii Piłkarskiej WKS Śląsk Wrocław Tadeusz Pawłowski oraz prezes Akademii Piłki Nożnej Trik Sołtysowice Jacek Podemski. 

 
Korzyści wynikające partnerstwa dla klubu z Sołtysowic to m.in. dostęp do autorskiego programu szkoleniowego Śląska, zapraszanie trenerów na staże i konferencje, hospitacje treningów oraz uczestnictwo w turniejach pod patronatem WKS-u. Młodzi piłkarze Triku będą również zapraszani na domowe mecze I zespołu Śląska Wrocław.
 
Akademio Piłki Nożnej Trik Sołtysowice, cieszymy się, że gramy teraz razem!
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również