Wydarzenia

Akademia zaprasza na staż!

2018-08-17 05:45:00
Stań się częścią zespołu Śląska Wrocław, dołącz do jednej z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce i rozwijaj swoją karierę. Jeżeli jesteś lub chciałbyś zostać trenerką bądź trenerem i chcesz pracować z profesjonalistami - zapraszamy.
Akademia Piłkarska Śląska Wrocław zaprasza do odbycia bezpłatnych praktyk w swoich strukturach. To szansa na poznanie wykwalifikowanej kadry trenerskiej, spotkanie osób, które tworzą największy klub na Dolnym Śląsku oraz pracy z najzdolniejszymi piłkarzami w regionie. Zapewniamy dostęp do unikalnego systemy szkoleniowego, obserwację treningów I zespołu oraz darmowe bilety na mecze Śląska na Stadionie Wrocław. Ponadto stażyści mogą liczyć na konsultacje u naszych trenerów. Na zakończenie stażu każdy uczestnik otrzyma certyfikat, a najlepsi zostaną zaproszeni do stałej współpracy.
 
Od kandydatów oczekujemy:

- chęci i motywacji do pracy z dziećmi
- pasji i pozytywnego nastawienia
- dyspozycyjności
- umiejętności pracy w grupie
- zainteresowania piłką nożną 
 
 
Podczas stażu zapewniamy:

- bezpośredni kontakt z profesjonalnym klubem piłkarskim
- możliwość zdobycia umiejętności niezbędnych  w procesie szkolenia dzieci i młodzieży
- możliwość zdobycia wiedzy od specjalistów w zakresie skautingu, żywienia, przygotowania - motorycznego i treningu bramkarzy
- możliwość uczestnictwa w codziennych treningach i spotkaniach z trenerami Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław S.A.
- dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych
- możliwość wzięcia udziału w meczach i turniejach ze wszystkimi zespołami Akademii
- darmowe bilety na mecze pierwszego zespołu WKS Śląsk Wrocław
- certyfikat po zakończeniu praktyk
 
 
Stawiamy na młode, ambitne i zaangażowane osoby! Poszukujemy przede wszystkim studentów lub absolwentów do roku od ukończenia uczelni. 
 
Jeśli spełniasz powyższe kryteria, wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem na adres: pbartyzel@slaskwroclaw.pl. W temacie maila napisz: „STAŻ - interesujące Cię stanowisko”

W CV prosimy dopisać:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r. poz. 922 ) w celach rekrutacyjnych.
 

DOŁĄCZ DO NAS!

 

Zobacz również