Wydarzenia

ATM GRUPA właścicielem loży S-VIP!

2018-07-30 14:00:00
Kolejna loża S-VIP na Stadionie Wrocław ma swojego całosezonowego właściciela! Jest nim producent telewizyjny ATM GRUPA, którego serdecznie witamy na naszym pokładzie. Życzymy na meczach Śląska zwrotów akcji, nietuzinkowych scenariuszy i samych szczęśliwych zakończeń.
ATM GRUPA S.A. to największy niezależny producent telewizyjny w Polsce. Działa od 1992 roku i jako jedyni w branży posiadają status spółki publicznej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Rocznie produkują setki godzin seriali i programów oglądanych przez miliony widzów, emitowanych na wielu najważniejszych ogólnopolskich antenach: w Telewizji Polsat, w obu kanały telewizji publicznej TVP1 i TVP2, TV4, czy na kanałach premium i tematycznych, takich jak HBO, FOX, Canal+ Discovery, TLC i History.
 
ATM GRUPA S.A. realizuje między innymi "Pierwszą miłość", "Świat według Kiepskich", "Ranczo", "Ojca Mateusza", "Prokuratora", "Strażaków" oraz wiele innych znanych programów.
 
Witamy w śląskowej rodzinie!
 
Coraz chętniej nasi klienci korzystają z bogatej oferty biznesowej na meczach Śląska. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły, zapraszamy TUTAJ 

Zobacz również