Wydarzenia

Baw się z forBET i wygrywaj nagrody!

2017-11-23 15:00:00
Przed niedzielnymi derbami Dolnego Śląska na kibiców będzie czekać moc atrakcji od naszego głównego sponsora, forBET Zakłady Bukmacherskie.
Do wygrania będą m.in. bilety na niedzielne spotkanie, a także atrakcyjne klubowe gadżety - m.in. szaliki i koszulki meczowe z podpisami podopiecznych trenera Jana Urbana.
 
W niedzielę od godziny 15:30 na ulicach Wrocławia ponownie będzie można zobaczyć Trójkolorowy forBUS, na pokładzie którego będzie można zdobyć bilety na niedzielny mecz. Autobus będzie za darmo woził kibiców na trasie stadion - wrocławski rynek - stadion.
 
O 16:00 na esplanadzie obok sektora C startuje z kolei strefa kibica #fanZoneforBET, gdzie czekać będą nie lada atrakcje, m.in. konkursy z nagrodami, bramka celnościowa, Xboxy, stół z piłkarzykami, czy występ freestylowców, którzy odnoszą ogromne sukcesy na arenie międzynarodowej. Około godziny 17:20 w strefie gościć będą natomiast dwaj zawodnicy Śląska
Wrocław.
 
Tym razem strefa będzie do dyspozycji kibiców również w przerwie niedzielnego spotkania. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! Razem wspierajmy WKS!

Zobacz również