Wydarzenia

Bilety na Śląsk vs. Lech

2020-09-10 10:15:00
Walczymy o trzecie zwycięstwo z rzędu! W sobotę, 12 września, o godz. 20:00 WKS podejmie na Stadionie Wrocław Lecha Poznań w 3. kolejce PKO Ekstraklasy 2020/21. Kibicuj z trybun, bo #ToJestTwójKlub!
Do 12 września włącznie (dzień meczu z Lechem) trwa sprzedaż karnetów na cały sezon 2020/21 oraz rundę jesienną. To najtańsza i najlepsza możliwość oglądania meczów i kibicowania Śląskowi podczas całych rozgrywek. Karnetowicze mogą zająć najlepsze miejsca, korzystać ze zniżek w FanShopie #Oporowska oraz dedykowanych akcji promocyjnych klubu, a także uczestniczyć za darmo w spotkaniach II ligi rozgrywanych na Oporowskiej. Poprzednie rozgrywki zapewniły mnóstwo emocji, dobrych meczów i pięknych goli. Sezon 2020/21 zapowiada się jeszcze ciekawiej! Wybierz karnet i zapewnij sobie najlepsze miejsce na wszystkich meczach WKS-u - kliknij TUTAJ.

Kartnetowiczów, których karty nie zadziałały poprawnie podczas ostatniego spotkania z Piastem Gliwice, uprzejmie prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław: kasy@slaskwroclaw.pl. Udzielimy pomocy, a jeśli będzie taka potrzeba, wyrobimy za darmo nową kartę.Zachęcamy również do kupna biletów na mecz Śląska z Lechem Poznań. Wrocławianie przystąpią do spotkania jako wicelider PKO Ekstraklasy. Podopieczni Vitezslava Lavičkim pokonali już Piasta Gliwice (2:0) oraz Wisłę Kraków (3:1) i na pewno nie zamierzają spuścić z tonu. Przed najlepszą, wrocławską publicznością powalczą o trzecie zwycięstwo z rzędu z Kolejorzem, czyli drugą drużyną ubiegłego sezonu.Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 50% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca.

Rodziny oraz osoby będące w stałym pożyciu mogą wybierać miejsca obok siebie w jednej transakcji, system automatycznie wygeneruje bufor bezpieczeństwa wokół miejsc tych osób

Informujemy, że w związku z ograniczoną pulą biletów oraz sprzedażą tylko on-line, nie będą obowiązywać promocje biletowe jak "Nasz Wrocław", czy promocje dla szkół.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie on-line (również przez pośredników, jak salony Kolporter - ich lista niżej), a miejsce wyznaczone na bilecie jest bezwzględnie obowiązujące.

Jeśli chcesz mieć ze sobą bilet na urzadzeniu mobilnym wybierz opcje "bilet mobilny", ponieważ bilet w formacie pdf służy do wydruku.
 
OTWARTA SPRZEDAŻ

Wejściówki można kupować jedynie za pośrednictwem strony www. Sprzedaż trwać będzie do 45. minuty meczu lub do wyczerpania dostępnej puli biletów. Dostępne będą również bilety do strefy VIP, z ograniczonym cateringiem.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym cennikiem i na stronę bilety.slaskwroclaw.pl


W związku z wdrażaniem nowego systemu biletowego konieczne będzie założenie konta nawet przed osoby posiadające je w starym systemie. To bardzo proste. Po wejściu na stronę bilety.slaskwroclaw.pl należy kliknąć przycisk „Załóż/aktywuj konto”, a następnie wpisać swój PESEL. System znajdzie Twoje imię i nazwisko w dotychczasowej bazie, ale poprosi o uzupełnienie danych - adresu email (może być ten sam co dotychczas) i hasła dostępu. Po uzupełnieniu danych i zaakceptowaniu zgód kliknij znajdujący się pod treścią zgód przycisk "Załóż/aktywuj konto”. Wówczas na podany przez Ciebie adres email przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć. I gotowe!

Jeśli chcesz mieć ze sobą bilet na urzadzeniu mobilnym wybierz opcje "bilet mobilny", ponieważ bilet w formacie pdf służy do wydruku.

Sprzedaż stacjonarna

Bilety można nabywać również w salonach Kolportera, gdzie jest prowadzona sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej bilety.slaskwroclaw.pl. Poniżej lista punktów, w których można w ten sposób kupić bilety:

1. Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.

2. Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.

3. Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.

4. Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.

5. Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

6. Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.

7. Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.

8. Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.


VOUCHERY

Na stronie internetowej można również wymieniać na bilety kody z voucherów zakupionych w ramach akcji #WszyscyZaŚląskiem. Jeden kod = jeden bilet. Można je wymieniać do końca rozgrywek 2020/21. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.plPARKING

Zmianie uległy zasady parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Stadionu Wrocław część parkingu i będzie nim zarządzać. Spowoduje to również zmiany dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty zostanie nowy, ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- zmianie ulegną formy opłat za bilet - będą one uiszczane się po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych

Cennik opłat i strefy parkowania na mapce poniżej:
Uwaga!
Bilet do strefy VIP oraz bilet na trybunę A NIE UPRAWNIA do darmowego parkowania na obiekcie. Bilet należy zakupić po zaparkowaniu w parkometrze (gotówka lub karta). W przypadku zainteresowania zakupem karnetów parkingowych na cały sezon, gwarantujących dostępność miejsca, prośba o kontakt na adres parkingwroclaw@vectorsoft.pl.


Mecz Śląsk Wrocław vs. Lech Poznań w sobotę, 12 września, o godz. 20:00 na Stadionie Wrocław.


W razie pytań lub problemów z kupnem biletów lub wymianą voucherów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godziny pracy: 9-17):
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
E-mail: kasy@slaskwroclaw.pl

Wszystkich kibiców zapraszamy do zapoznania się z dostosowanym do czasów pandemii REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ

Zobacz również