Wydarzenia

Biliński: Liczę, że to ostatnia nauczka

2017-02-12 18:20:00
- Rozkręcaliśmy się z biegiem meczu, ale w głupi sposób straciliśmy dwa punkty. To już trzecie taka nauczka w tym sezonie - mam nadzieję, że ostatnia - mówi Kamil Biliński po remisie 1:1 z Wisłą w Płocku.
Kamil Biliński: Z biegiem czasu w meczu rozkręcaliśmy się i zaczynaliśmy grać to, co chcieliśmy. Pojawiły się sytuacje, strzeliliśmy gola i kontrolowaliśmy spotkanie. Ale w bardzo głupi sposób straciliśmy dwa punkty. Po raz kolejny w tym sezonie tracimy wygraną w doliczonym czasie. Mam nadzieję, że to już ostatnia taka nauczka.
 
Jan Urban to kompletnie inny typ człowieka niż jego poprzednik. Mamy nowego trenera i nowy styl. Atmosfera w zespole jest dobra i myślę, że to widać. Współpraca układa się bardzo dobrze. Liczymy, że w następnych meczach będziemy już punktować za pełną pulę.
 
Nie ma prostych, czy łatwych meczów, nie porównam, czy z krakowską Wisłą będzie trudniej niż dzisiaj. Każdy mecz trzeba wyszarpać, walczyć do ostatnich sekund. Pokazał to dzisiejszy mecz – w każdym momencie może zmienić się wynik, a przez to sytuacja w tabeli.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również