Wydarzenia

Biliński: Wierzyliśmy w przełamanie w derbach

2016-11-07 15:00:00
- Wierzymy, że tym meczem, takim zwycięstwem z takim przeciwnikiem stworzyliśmy kolektyw, który nie będzie się nikogo bał – mówi Kamil Biliński.
Kamil Biliński: Wierzyliśmy w przełamanie złej passy w derbach i tak się stało. Bardzo cieszymy się z pierwszego zwycięstwa u siebie, a mierzyliśmy się z trudnym rywalem, jakim jest Zagłębie Lubin.

W końcu przyszedł mecz, w którym mieliśmy od groma sytuacji strzeleckich. Wcześniej nie umieliśmy tak często wypracowywać sobie takich okazji. Może nie przeniosło to się na większą korzyść bramkową, ale wystarczyło, by wygrać. Patrzymy pozytywnie w przyszłość. Wierzymy, że tym meczem, takim zwycięstwem z takim przeciwnikiem stworzyliśmy kolektyw, który nie będzie się nikogo bał.

Żałuję każdej sytuacji, której nie wykorzystałem. Mi chodzi o strzelanie goli, ale nie będę się załamywać, że tym razem nie udało mi się zdobyć bramki. Dużo pracuję dla zespołu i myślę, że moją postawą na boisku pomagałem chłopakom. Nie ważne kto trafiał, ważne, że zespół wygrywa. 

Cieszy nas przede wszystkim fakt, że na trybunach zjawiło się więcej kibiców. Pomagali nam, czuliśmy ich wsparcie i dodało nam to wiary we własne możliwości. Dla nich walczyliśmy od pierwszej do ostatniej minuty. 
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również