Wydarzenia

Black Friday w sklepie Śląska Wrocław!

2020-11-29 12:30:00
Jak co roku, zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty sklepu Śląska Wrocław. Na kibiców czeka 15% rabatu podczas zakupów on-line i w FanShopach. Dla karnetowiczów nawet 20% taniej!
Oferta sklepu Śląska Wrocław jest stale poszerzana i coś dla siebie mogą tam znaleźć wszyscy fani dwukrotnych mistrzów Polski. I ci najmłodsi - chociażby w ramach kolekcji Szkoła2020, i panie - np. w asortymencie ŚLĄSKbygirl jak i panowie - m.in w serii ubrań sygnowanych nazwą "Wojskowi". Niebawem kolejne nowości, ale już dziś zachęcamy do skorzystania z Black Friday i zakupów śląskowych gadżetów po obniżonych cenach!


Cały asortyment został przeceniony o 15% i będzie obowiązywał zarówno w FanShopie #Oporowska, FanShopie #NaStadionie oraz sklepie on-line. A żeby było Wam jeszcze wygodniej zrobić tańsze zakupy, promocja potrwa nie tylko przez cały piątek, ale aż do niedzieli 29 listopada włącznie!Po obniżonej cenie można będzie więc nabyć nie tylko ubrania ze wspomnianych kolekcji, ale chociażby wyjątkowe koszulki meczowe (wyjazdową i domową) oraz hit ostatnich tygodni - czapki zimowe Śląska Wrocław. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia oraz wyglądające za rogiem "Mikołajki" nastrajają do przygotowania prezentów swojej rodzinie i znajomym. Jeśli macie w tym gronie kibiców Śląska - nie zastanawiajcie się ani chwili!


UWAGA! Karnetowicze Śląska mogą liczyć na aż 20% rabatu! Obowiązuje on tylko w stacjonarnych FanShopach za okazaniem dowodu tożsamości. Zniżki nie łączą się.

Godziny otwarcia stacjonarnych sklepów Śląska w czasie trwania Black Friday*:

FanShop #Oporowska:

piątek - godz. 10-17

sobota - godz. 10-14

Tel: 735 952 759 

Mail: oporowska@slaskwroclaw.pl

FanShop #NaStadionie:

piątek - godz. 12-17

sobota - godz. 10-14

Tel: 601 708 454

Mail: nastadionie@slaskwroclaw.pl


*w niedzielę FanShopy będą zamknięte, ale promocja będzie obowiązywać wówczas na zamówienia składane w sklepie on-line

Pamiętajcie, że tylko kupując oficjalne produkty, wspieracie swój klub. Życzymy udanych zakupów!

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również