Wydarzenia

Celeban: Dziękujemy kibicom za fantastyczny doping

2016-04-29 21:35:00
8
Piotr Celeban i Lasha Dvali komentują przegrany mecz z Górnikiem Zabrze.
Piotr Celeban: Przegraliśmy mecz, co tu dużo mówić... Początek spotkania nie był najlepszy w naszym wykonaniu, ale później staraliśmy się odrobić stratę. To nam się udało, jednak w 90. minucie wszyscy widzieliśmy co się stało... Nie zagraliśmy tego, co sobie założyliśmy przed meczem i dlatego przegraliśmy. Wiedzieliśmy, jak Górnik Zabrze zagra, mieliśmy plan na niego, ale dziś spotkanie nam nie wyszło

Nie możemy się załamywać. Musimy teraz skupić się na Termalice, wygrać to spotkanie i zapewnić utrzymanie WKS-u. Głowa do góry i walczymy dalej.

Liczymy w następnym spotkaniu na wsparcie kibiców. Dziś nasi fani przyjechali za nami do Zabrza i stworzyli nam fantastyczny doping. Ja, jako kapitan Śląska, w imieniu całej drużyny chcę za to podziękować. Jednocześnie zapewniam: Czujemy Wasze wsparcie i następny mecz wygramy dla Was.


Lasha Dvali: Nie weszliśmy dobrze w mecz ale za to w drugiej połowie całkowicie dominowaliśmy na boisku. W końcówce zabrakło nam szczęścia i niestety nie udało się wywieźć punktów.

Musimy dalej ciężko pracować i zdobyć jak najwięcej punktów. Górnik nas niczym nie zaskoczył, ale my przespaliśmy początek meczu.

Ta bramka w końcówce boli, ale taki jest futbol. Musimy pogodzić się z porażką.
Autor: Michał Krzymiński, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również