Wydarzenia

Celeban: Gratulacje dla Bytovii

2016-09-23 00:15:00
Kapitan Śląska skomentował przegrany mecz z Drutexem-Bytovią.
 
Piotr Celeban: Cokolwiek powiem, nic to nie zmieni. Nie wygra się meczu, nie stwarzając sobie sytuacji bramkowych. Gospodarze mieli dziś trzy okazje na gola i je wykorzystali. Byli skuteczni i dlatego dziś cieszą się ze zwycięstwa. Ta porażka bardzo nas boli i na pewno w szatni odbędzie się szczera rozmowa. 

Czeka nas długa podróż powrotna i każdy będzie mieć czas, by się nad tym wszystkim zastanowić. Odpadamy z Pucharu Polski, a w tym roku bardzo liczyliśmy na trofeum. Jest nam wstyd, kibice pokonali dla nas kilkaset kilometrów i musieli oglądać porażkę Śląska. Nie możemy się jednak załamywać. W takich trudnych chwilach musimy być drużyną. Jestem przekonany, że nasza gra niebawem zaskoczy i pokonamy kryzys, w jakim się znajdujemy. Sami musimy poradzić sobie z naszą aktualną sytuacją. Trzeba przeprosić kibiców i brać się do roboty. 
 
Porażkę przyjmujemy z pokorą.  Teraz musimy zresetować się i przygotować się mentalnie na Piast Gliwice. Gospodarzom gratuluję awansu, bo zagrali bardzo walecznie, a zarazem skutecznie. Życzę im powodzenia w kolejnych meczach.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również