Wydarzenia

Celeban i Tarasovs po meczu z Wisłą

2017-10-14 23:00:00
Piotr Celeban i Igors Tarasovs skomentowali porażkę z Wisłą Kraków.
Piotr Celeban: Wisła wygrała, bo była skuteczniejsza od nas. Trzeba pogodzić się z porażką, choć pewnie długo nie zapomnimy o niej. Nawet przy stanie 0:2 stwarzaliśmy sobie dobre okazje bramkowe i zabrakło skuteczności po naszej stronie. Nie załamujemy się jednak. Przed nami dużo spotkań i tę porażkę musimy przekuć w coś dobrego. Stać nas na zdecydowanie lepszą i musimy to pokazać w kolejnych meczach.
 
Igors Tarasovs: Nie zasłużyliśmy na ten wynik. Owszem, nie graliśmy tego, co chcieliśmy, ale wynik 0:2 jest dość niesprawiedliwy. Czasem zdarzają się takie mecze, że po prostu nie idzie gra i musimy to przejść.

Czy był rzut karny? Szczerze mówiąc, nie wiem. W polu karnym zawsze jest dużo walki i nie można pochopnie dyktować jedenastki. Po to jest VAR, by to rozstrzygać, ale nie można tego systemu nadużywać. 
 
Trzeba pogodzić się z porażką. Kończymy dobrą serię meczów bez porażki, ale taka jest piłka. Najważniejsze jest to, jak my zareagujemy. Liczę, że w następnym meczu pokażemy prawdziwe oblicze Śląska.
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również