Wydarzenia

Chrapek: Bardzo chciałem pomóc drużynie

2017-12-15 23:30:00
- Bardzo chciałem zagrać i pomóc drużynie, zrobić wszystko, byśmy wygrali. To było dla nas niezwykle ważne, by dziś zdobyć trzy punkty - mówi Michał Chrapek po meczu z Jagiellonią (1:0). "Chrapo" popisał się piękną asystą przy golu Piecha.
Michał Chrapek: Na rezonansie wyszło mi, że mam małe zapalenie. Teraz jest czas, by tę kontuzję wyleczyć. Bardzo chciałem dziś zagrać i pomóc drużynie, zrobić wszystko, byśmy wygrali. To było dla nas niezwykle ważne, by dziś zdobyć trzy punkty.
 
Gra się tak, jak przeciwnik pozwala, dlatego Jaga nie mogła pokazać więcej. Uważam, że zagraliśmy po prostu dobry, solidny mecz. Byliśmy blisko siebie, skoncentrowani, nie popełnialiśmy głupich strat, co przytrafiało się w Niecieczy.
 
Co do mojej asysty - w końcu się Aruś Piech w ostatnim czasie odblokował, z czego bardzo się cieszę. Życzę mu, by strzelał jak najczęściej. Liczy się to, że cała drużyna pokazała charakter, wygrywamy razem i przegrywamy razem.
 
Nie odkryję Ameryki, mówiąc, że jeżeli poprawimy wyjazdy - a musimy to zrobić - to pozycja Śląska będzie inna, dużo wyższa. To chcemy zrobić wiosną.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również