Wydarzenia

Chrapek i Celeban po remisie

2018-03-18 18:50:00
Michał Chrapek i Piotr Celeban skomentowali mecz z Wisłą Płock. Trójkolorowi zremisowali 1:1.
Piotr Celeban: Uważam, że wypracowaliśmy sobie więcej okazji bramkowych niż Wisła. Częściej byliśmy przy piłce, ale ten sport polega na strzelaniu goli. Jeśli się nie strzela, to się nie wygra… Na pewno musimy popracować nad skutecznością w przerwie na mecz kadry. Przed nami dwa tygodnie pracy, skupimy się na motoryce, ale też na wykańczaniu akcji, bo stwarzamy zagrożenie pod bramką rywali, ale brakuje kropki nad „i”. 
 
Momentami brakowało nam dziś szczęścia i odpowiedniego zachowania w danej sytuacji. Musimy nad tym pracować. Uważam, że fizycznie wytrzymaliśmy cały mecz, pod koniec spotkania zamknęliśmy Wisłę na jej połowie i dążyliśmy do zdobycia kolejnej bramki. Mam nadzieję, że w Szczecinie nasza skuteczność się poprawi. Przed nami ostatni wyjazd w fazie zasadniczej i chcemy w końcu wygrać i się przełamać.
 
Michał Chrapek: Czujemy niedosyt, bo szczególnie w drugiej połowie byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, ale już po zmianie stron zdominowaliśmy rywala. Wyglądaliśmy lepiej fizycznie od przeciwnika, tworzyliśmy więcej okazji do zdobycia bramki, ale szkoda, że nie potrafiliśmy tego wykorzystać. 
 
Dziś straciliśmy dwa punkty. To nie jest tajemnica, że musimy lepiej punktować. Bardzo chcieliśmy wygrać, staraliśmy się, pracowaliśmy, ale zabrakło skuteczności. 
 
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również