Wydarzenia

Chrapek i Cotra po #GÓRŚLĄ

2018-11-09 20:20:00
Remis z Górnikiem Zabrze 2:2 skomentowali strzelec jednego gola Michał Chrapek i Djordje Cotra. Oto co powiedzieli.
Michał Chrapek: Myślę, że było to podobne spotkanie do tego sprzed roku. Dużo działo się na boisku, do końca walczyliśmy o zwycięstwo, ale niestety się nie udało. Szkoda sytuacji Marcina Robaka. Byliśmy bliscy trzeciego trafienia, walczyliśmy, pokazaliśmy podkreślę charakter i to jest jest najważniejsze. 
 
Na boisku było sporo walki. Górnik był groźny przede wszystkim po stałych fragmentach gry, po których tworzył dużo zamieszania. My jednak radziliśmy sobie z tym, choć na pewno szkoda pierwszej straconej bramki, przy której niestety ja miałem swój udział... Graliśmy jednak do końca o zwycięstwo. 
 
Cieszę się, że gdzieś te moje statystyki ruszyły, ale dla mnie zawsze najważniejsze jest dobro drużyny. 

Djordje Cotra: Czujemy mały niedosyt, bo wydaje mi się, że jeśli mielibyśmy więcej pewności siebie, mogliśmy się pokusić o trzy punkty. Nie jesteśmy zadowoleni z remisu, chociaż wiadomo, że jest to trudny teren. Jesteśmy zespołem, który zawsze walczy o pełną pulę. 
 
Było kilka stykowych sytuacji, ale to jest wynikiem męskiej walki. Górnik na własnym boisku gra bardzo agresywnie i tak - kilka razy się zagotowało. Wszystko jednak odbywało się na murawie, po ostatnim gwizdku nikt nie robi nikomu na złość. 
 
Musimy zamknąć ten mecz. Nie chcę wybiegać za daleko w przyszłość, trzeba pracować ciężko, żeby nasza forma szła do góry.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również