Wydarzenia

Chrapek: Szkoda naszej serii

2018-10-06 23:00:00
- Szkoda naszej serii zwycięstw i przede wszystkim szkoda kibiców, których było bardzo dużo. Gramy dla nich i w takich meczach powinniśmy ich przyciągać, ale niestety nie udało nam się dziś wygrać. Myślę jednak, że nie można nam odmówić zaangażowania - mówi po porażce z Legią 0:1 Michał Chrapek.
Michał Chrapek: Na gorąco myślę, że Legia po prostu była lepszym zespołem i zasłużenie wygrała. Całkowicie kontrolowała to, co dzieje się na boisku i to jej dało zwycięstwo we Wrocławiu.
 
Na pewno łatwiej grałoby się jedenastu przeciwko jedenastu. W moim odczuciu w drugiej połowie mocniej zaatakowaliśmy Legię i mieliśmy przewagę w grze. Później czerwona kartka Arka trochę nam pokrzyżowała plany i w tym ustawieniu już prezentowaliśmy się gorzej. W osłabieniu już znacznie trudniej było nam odebrać piłkę przeciwnikowi. Rywale z kolei potrafili wykorzystać przewagę jednego zawodnika, szczególnie mocni byli w środku pola, gdzie dobrze wymieniali się pozycjami.
 
Szkoda naszej serii zwycięstw i przede wszystkim szkoda kibiców, których było bardzo dużo. Gramy dla nich i w takich meczach powinniśmy ich przyciągać, ale niestety nie udało nam się dziś wygrać. Myślę jednak, że nie można nam odmówić zaangażowania. Staraliśmy się, walczyliśmy, ale dziś to Legia była zespołem lepszym.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również