Wydarzenia

Chrapek: Wszystkie siły na pokład

2018-04-18 10:30:00
- Spotkanie z Bruk-Betem jest kluczowe i nie mówię o tym tylko dlatego, bo to nasz najbliższy mecz. Jeśli w piątek wygramy, utrzymanie będzie bardzo blisko – mówi Michał Chrapek przed starciem w Niecieczy.
„Dla Śląska to pierwsze wiosenne zwycięstwo, które sprawia, że przewaga nad strefą spadkową wynosi pięć punktów” - tak spotkanie z Sandecją opisaliśmy w pomeczowej relacji na naszej stronie. Boleśnie je odczuł Michał Chrapek, który po jednym ze starć z przeciwnikiem nie był w stanie kontynuować meczu i został zmieniony przez Kamila Vacka. - Nie ukrywam, że jestem trochę poobijany po ostatnim meczu, ale było to ważne spotkanie dla nas i wymagało od nas walki i determinacji – komentuje sam poszkodowany. – Mogę wszystkich uspokoić, bo jestem przekonany, że do piątkowej rywalizacji w Niecieczy będę w stu procentach przygotowany. Cały czas jestem w treningu, więc nie martwię się o zdrowie – dodaje. 
 
Kibice Śląska mają nadzieję, że przełamanie z Sandecją to zwiastun zdecydowanie lepszych wyników WKS-u. Podobne nastroje panują w szatni Trójkolorowych. - Na pewno przed nami kolejny mecz z serii bardzo ważnych. Zwycięstwo z Sandecją dodało nam pewności, bo jak wszyscy wiedzą, w końcu przerwaliśmy fatalną serię bez wygranej. Teraz myślimy pozytywnie, głowy mamy „wyczyszczone” z negatywnych emocji i wierzę, że będziemy teraz grać coraz lepiej – zapowiada Chrapek. 
 
Wrocławianie znają stawkę najbliższego spotkania, dlatego nastawienie w drużynie jest bojowe. - Spotkanie z Bruk-Betem jest kluczowe i nie mówię o tym tylko dlatego, bo to nasz najbliższy mecz. Jeśli w piątek wygramy, utrzymanie będzie bardzo blisko. Dlatego wszystkie siły na pokład i walczymy o trzy punkty – kończy mobilizująco Michał Chrapek
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również