Wydarzenia

Čotra: Musimy więcej od siebie wymagać

2019-04-02 20:20:00
- Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że dziś nie wyglądaliśmy najlepiej na boisku. Musimy więcej od siebie wymagać - komentuje bezbramkowy remis z Miedzią Legnica Djordje Čotra.
Djordje Čotra: Trudny mecz za nami. Rywale zagrali dobre zawody, a my w pewnych fragmentach męczyliśmy się, mając w posiadaniu piłkę. Punkt musimy szanować, bo trzeba powiedzieć sobie szczerze, że dziś nie wyglądaliśmy najlepiej na boisku. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będziemy się lepiej prezentować.
 
Mecz tak się ułożył, że musieliśmy zmienić swoje założenia. Miedź zagrała solidnie i przysporzyła nam kilka razy problemów. Chcieliśmy wygrać, ale z przebiegu gry musimy szanować remis. W drugiej połowie zagraliśmy lepiej, schodząc na przerwę, wiedzieliśmy, że mamy kilka rzeczy do poprawy i staraliśmy się odpowiednio zareagować. Musimy jednak znacznie więcej od siebie wymagać.
 
Środek obrony to dla mnie nowa pozycja, ale zawsze staram się dać z siebie sto procent. Nie chcę jednak o sobie mówić. Jeśli nie da się wygrać, trzeba zremisować i ten punkt może okazać się wagę złota.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również