Wydarzenia

Cotra: Potrzebujemy dobrego wyniku

2018-10-24 13:30:00
- Jestem pewny, że czeka nas bardzo trudne spotkanie i jeśli chcemy wygrać, to będziemy musieli zagrać najlepiej, jak potrafimy - zapowiada spotkanie z Miedzią Djodje Cotra.
Djordje Cotra: Czuję się zdrowy. Jeśli gram, to znaczy, że wszystko jest "OK". Jestem gotowy do gry na spotkanie z Miedzią, ale trener zdecyduje, w jakim składzie wyjdziemy.
 
Wydaje mi się, że spotkanie z Miedzią to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy mecz dla nas do tej pory. Ważne, żeby go wygrać, bo pierwsza ósemka nie ucieknie nam za bardzo. Wiadomo, jaka to jest liga. Na każdy zespół trzeba być skoncentrowany na sto procent, nie ma tutaj różnicy czy gramy z Miedzią, czy Legią. Drużyna z Legnicy pokazała, że potrafi grać, potrafi wygrywać i na pewno będziemy musieli zagrać najlepiej, jak potrafimy, żeby myśleć o pozytywnym wyniku.
 
Jeśli się przegrywa, to czegoś brakuje. Jestem przekonany, że opinie na temat naszej gry są związane z naszymi wynikami. Końcowy rezultat decyduje o nastrojach po meczu i opiniach czy gramy dobrze, czy źle. Jeśli wygralibyśmy z Arką, może byłyby inne wnioski... Zamknęliśmy jednak ten mecz i koncentrujemy się na najbliższym. Chcemy wygrać, potrzebujemy dobrego wyniki, żeby nasza gra poszła do przodu i żebyśmy poczuli się pewniej.
 
Oglądałem spotkania Miedzi, ale z początku rundy. Prezentowała się dobrze, szczególnie przy wyprowadzaniu kontry. Trochę różnią się stylem, ale grali konsekwentnie w obronie i utrzymywali się fajnie przy piłce, szczególnie w szybkich atakach. Jestem pewny, że czeka nas bardzo trudne spotkanie i jeśli chcemy wygrać, to będziemy musieli zagrać bardzo dobrze.
 
Miedź to nie tylko Petteri Forsell. Nie chcę się wypowiadać o jednym zawodniku. To my musimy zagrać dobrze, konsekwentnie, być blisko siebie i wtedy powinno wszystko być "OK". Jestem zdania, że musimy skupić się przede wszytskim na sobie.
Autor: Michał Krzyminski

Zobacz również