Wydarzenia

Czwartkowa prasa o Śląsku Wrocław

2015-11-26 09:35:00
Zapraszamy na tradycyjny przegląd prasy. Z dzisiejszych gazet wybraliśmy najciekawsze informacje dotyczące Śląska Wrocław.

Przegląd Sportowy - Pawełek dłużej odpoczywał

 

Wczoraj zawodnicy Tadeusza Pawłowskiego mieli wolne. Nieco dłużej odpoczywał Mariusz Pawełek, który we wtorek nie brał udział w zajęciach, a ćwiczył tylko w siłowni.

 

Fakt - Inna taktyka na Pogoń

 

W piłkarskim Śląsku pracują nad ofensywną strategią na sobotni mecz z Pogonią. - Sytuacja w tabeli sprawia, że musimy zaatakować - mówi trener Tadeusz Pawłowski (62 l.).  Tedi daje też do zrozumienia, że gra przeciw Legii przy Łazienkowskiej trójką środkowych obrońców była tylko jednorazowym eksperymentem. 

 

- Każdy mecz jest inny. To byto ustawienie pod rywala - dodaje szkoleniowiec. Śląsk po 16 kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Po raz pierwszy od pięciu lat (nie licząc tabeli po 1. kolejce) drużyna znalazła się w strefie spadkowej.

 

Gazeta Wyborcza - Łatwiej kupić bilet na wszystkie imprezy sportowe

 

Przede wszystkim bilety na mecze będzie można kupić dużo łatwiej. Do zakupu wejściówek niepotrzebna już będzie Karta Kibica. Zniesiony zostanie również obowiązek okazywania dokumentu z numerem PESEL przy kupowaniu biletów. Od 25 listopada 2015 roku wystarczy jedynie podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru PESEL, zgodnych z dokumentem potwierdzającym tożsamość. 

 

Zakupiony w ten sposób bilet będzie ważny wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość, który należy mieć przy sobie i okazać na każde wezwanie pracowników ochrony. Odpowiedzialność za podanie danych niezgodnych z dokumentem potwierdzającym tożsamość ponosi kibic.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również