Wydarzenia

Daniel Szczepan nowym piłkarzem WKS-u!

2018-06-10 11:59:00
Wrocławski klub pozyskał kolejnego zawodnika. Kontrakt ze Śląskiem podpisał napastnik Daniel Szczepan.
Pochodzący z Górnego Śląska piłkarz od 2015 roku występował w GKS-ie 1962 Jastrzębie, z którym wywalczył właśnie awans do Nice I ligi. 23-latek był czołową postacią zespołu, zagrał w 31 spotkaniach, w których strzelił 13 goli. Ze Śląskiem Wrocław związał się umową obowiązującą do końca czerwca 2020 roku. 
 
- To dla mnie duży krok w karierze. Jestem szczęśliwy, że się tutaj znalazłem. Teraz czeka mnie ciężka praca, żeby udowodnić, że nie znalazłem się w tak wielkim klubie jak Śląsk przypadkiem. Były mną zainteresowane także inne zespoły, z I ligi, ale ja chciałem sprawdzić się jak najwyżej i walczyć o marzenia. Chcę dobrze zaprezentować się trenerom, pokazać, że jestem zdeterminowany. Jeszcze w czwartek wstałem o 5 rano i poszedłem do pracy w kopalni. Skończyłem o godzinie 14 i pojechałem na trening. Możecie mi wierzyć, że zrobię wszystko, by wykorzystać daną mi szansę - mówi nowy napastnik Trójkolorowych.

 
- Daniel Szczepan był jednym z najlepszych napastników w II lidze, co potwierdził zdobyciem 13 bramek. Oprócz I ligi, bardzo intensywnie obserwujemy także II ligę i szukamy zawodników z pasją, charakterem, twardych i głodnych gry w Ekstraklasie. On te cechy ma i dodatkowo umiejętności, które naszym zdaniem predysponują go do walki o miejsce w najwyższej lidze w naszym kraju. Liczę, że szybko się zaaklimatyzuje, zacznie rywalizować z naszymi napastnikami i stanie się istotną częścią naszego zespołu - podkreśla Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław. 
 
Daniel Szczepan w barwach WKS-u będzie grał z numerem 15. Witamy we Wrocławiu i życzymy powodzenia!
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również