Wydarzenia

Dankowski i Stjepanović po meczu

2016-12-18 18:05:00
Kamil Dankowski i Ostoja Stjepanović skomentowali porażkę z Arką Gdynia.
Kamil Dankowski: Do straty goli nie graliśmy jakoś bardzo źle. Tracimy jednak dwie frajerskie bramki. I to po stałych fragmentach, a na odprawie przedmeczowej było mówione, jak mamy się przy nich zachowywać. Ciężko się mówi po takim meczu, mamy "zrąbane" święta. Chcieliśmy kibicom, sobie i rodzinom zapewnić spokojne Boże Narodzenie, ale się nie udało.

Arka wygrała z nami dwa razy. Nie wiem, czy oni nam nie leżą, czy my podeszliśmy nie odpowiednio do tego spotkania. Może za bardzo chcieliśmy, bo liczyło się dla nas tylko zwycięstwo. Żaden remis nas nie interesował, bo naszym celem było zbliżenie się do pierwszej "ósemki". Bardzo żałujemy, że to nam nie wyszło.

Ostoja Stjepanović:
Bardzo smutne zakończenie roku w naszym wykonaniu. To kolejny raz gdy przeciwnik nie jest lepszy od nas, a kasuje trzy punkty. Oczywiście chcieliśmy wygrać, ale zostaje smutek i na święta rozjeżdżamy się z niesmakiem. 
 
Przed nami zima, w której musimy ostro wziąć się za siebie. Ważne, żeby wróćić do treningu z pozytywnym nastawieniem. Uważam, że stać nas na o wiele więcej, ale ten zespół musi uwierzyć w siebie i własne możliwości. Mam nadzieję, że to jest ostatni raz, gdy tylko tak mówimy.
 
 
Autor: Jędrzej Rybak, Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również