Wydarzenia

Dmowskiego 19 - nowoczesne i kameralne osiedle

2015-04-27 13:00:00
1
Dmowskiego 19 to kolejna propozycja mieszkaniowa we Wrocławiu. Za jej budowę odpowiada ATAL S.A – jeden z największych deweloperów w Polsce, a zarazem partner Śląska Wrocław. Inwestycja powstaje na Kępie Mieszczańskiej przy ulicy Romana Dmowskiego 19. Lokalizacja w centrum Wrocławia to propozycja dla osób aktywnych, które chętnie korzystają z uroków tętniącego życiem miasta.

Dmowskiego 19 to dwa nowoczesne budynki mieszkalne o wysokim standardzie. Będą one składały się z siedmiu kondygnacji nadziemnych, oraz kondygnacji podziemnej, gdzie znajdzie się garaż na 173 samochody. Oferta obejmuje 173 mieszkania o powierzchni od 36,28 mkw. do 86,50 mkw. Lokale na parterze będą posiadać własne ogródki,  a pozostałe zostaną wyposażone w przestronne tarasy i balkony. Dbając o wygodę mieszkańców, w obiektach przewidziano komórki lokatorskie. Na dziedzińcu jednego z budynków znajdzie się plac zabaw dla dzieci. Bezpieczeństwo oraz komfort zapewni całodobowy monitoring oraz ogrodzenie wokół budynku. Obiekt zostanie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

 

 

Dmowskiego 19 to nowoczesne osiedle, którego każdy detal został starannie zaprojektowany.  Balkony zostaną wyposażone w szklane balustrady, które odsłonią wykończenia z wysokiej jakości drewna oraz subtelne elementy aluminium i stali. Elewację uzupełnią płytki klinkierowe oraz tynk cienkowarstwowy.

 

Przyszli mieszkańcy Kępy Mieszczańskiej docenią blisko 4 ha terenów zielonych. Na wyspie znajduje się marina, przystań dla statków wycieczkowych oraz liczne trasy spacerowe. Z Dmowskiego 19 bardzo blisko jest również do wrocławskiego Rynku. W pobliżu inwestycji znajdują się restauracje z popularną kuchnią lokalną, urokliwe targi ze świeżymi warzywami i owocami, a także infrastruktura usługowo-handlowa. Wrocławskie Śródmieście to także dzielnica z bogatą ofertą edukacyjną dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Natomiast rozbudowana sieć komunikacji miejskiej pozwoli na szybkie przemieszczenie się do innych części miasta. Nieopodal położone są dwie stacje kolejowe - Wrocław Mikołajów i Wrocław Popowice.

 

 

Cena mieszkania za mkw. brutto wynosi 6 100 złotych. 

 

Więcej informacji na www.dmowskiego19.pl

 

Informacje na temat pozostałych wrocławskich inwestycji znajdują się pod adresem: www.atal.pl  

 

ATAL S.A. Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Krakowska 37/45, 

50-424 Wrocław

godziny pracy: 

pon-pt 9.00-17.00

tel. (+48) 71 370 62 55

fax (+48) 71 370 62 56

bsmwroclaw@atal.pl 

 

Autor: ATAL S.A., Fot. ATAL S.A.

Zobacz również