Wydarzenia

Dudu: Jesteśmy w stanie wygrać wszystkie mecze

2016-04-18 13:05:00
- Ważne, żeby być skoncentrowanym i zagrać tak, jak potrafimy. Jestem pewien, że jesteśmy w stanie wygrać wszystkie mecze – mówi Dudu.

Brazylijczyk rozegrał już sto meczów w zielono-biało-czerwonych barwach. Przez ten czas zdobył zaufanie kibiców. -  Jestem bardzo zadowolony z czasu, który mam przyjemność spędzać we Wrocławiu – mówi. – Nie chcę nic zmieniać, bo jestem tu szczęśliwy. To, że mam już sto meczów rozegranych dla WKS-u znaczy, że wielu ludzi mi zaufało. Dziękuję za to, a ja chcę się odpłacić coraz lepszą grą.

Przed wrocławianami trudne spotkania. Cały czas ważą się losy utrzymania Trójkolorowych w ekstraklasie, ale Dudu jest optymistą. - Teraz mamy przed sobą ważny mecz z Jagiellonią, ale drużyna jest przygotowana na walkę. Tak naprawdę każdy kolejne spotkanie jest dla nas finałem. Nie możemy się spalić. Ważne, żeby być skoncentrowanym i zagrać tak, jak potrafimy. Jestem pewien, że jesteśmy w stanie wygrać wszystkie mecze.

Śląsk w odstępie trzech dni zagra dwa mecze. Najpierw z Jagiellonią (20 IV), potem z Podbeskidziem (23 IV). - Sztab trenerski dobrze nas przygotował do sezonu. Trzeba pamiętać o regeneracji organizmu po każdym spotkaniu i będzie dobrze – kończy Brazylijczyk Dudu Paraiba.

Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również