Wydarzenia

"Dzieci na stadionie" podczas spotkania z Koroną!

2020-02-26 11:20:00
Kolejna edycja projektu „Dzieci na stadionie"! Wrocławski klub zaprasza najmłodszych kibiców na mecz Śląsk Wrocław - Korona Kielce, który odbędzie się w środę, 4 marca, o godz. 18.
Przed WKS-em kolejny domowy mecz na Stadionie Wrocław. Zespół bardzo potrzebuje Waszego wsparcia, bo wszyscy razem chcemy zapewnić sobie miejsce w grupie mistrzowskiej! Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Dzieci na stadionie", która dotyczy dzieci i młodzież do lat 14. Projekt skierowany jest do szkół, klubów, placówek opiekuńczych i edukacyjnych, akademii, gmin i miast partnerskich, itp. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 28 lutego, do godz. 15:30.

Na uczestników akcji "Dzieci na Stadionie" czekać będzie wiele atrakcji. Między innymi trybunę D odwiedzą zawodnicy Śląska, a na miejscu swoje strefy zabaw i ćwiczeń zorganizuje Akademia Piłkarska Śląska. Prawdziwą gratką dla najmłodszych będą dmuchańce i zabawy od partnera - Areny Gigantów. Sektor Rodzinny jest miejscem, w którym całe rodziny w sympatycznej atmosferze oglądają mecze Trójkolorowych i kibicują swojej drużynie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego dopingu! 

Najprostszym sposobem zgłoszenia się do projektu jest wysłanie listy poprzez nasz formularz zgłoszeniowy
 
 

 Ważne informacje


Co zapewniamy? 

  
- bezpłatne bilety na Sektorze D
- darmowy parking dla autobusów od strony ul. Lotniczej
- świetną atmosferę na trybunach i zabawę z rówieśnikami
- atrakcje od Areny Gigantów i nie tylko!
 

Co należy zrobić?
  

- Zgłoszenia drogą elektroniczną: za pomocą formularza poprzez stronę internetową www.bilety.slaskwroclaw.pl. Zakładka zgłoszeniowa zlokalizowana jest w dolnej części strony.
- można również wysłać zgłoszenie mailowo na adres: wks@slaskwroclaw.pl 
- Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 28 lutego, do godz. 15:30.
 

Jakie są warunki uczestnictwa? 

  
- lista musi zawierać imię, nazwisko, nr PESEL oraz nazwę szkoły
- akcja dotyczy grup zorganizowanych min. 10-osobowych
- bez limitu zgłoszeń
- min. 10 dzieci (do 14. roku życia) – 2 opiekunów za darmo
- zgłoszenia przyjmujemy od szkół, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, gmin i miast partnerskich, klubów partnerskich, akademii, klubów sportowych itp.


Więcej szczegółów można znaleźć na plakacie.
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również