Wydarzenia

Dzieci na stadionie (ZOBACZ SKĄD PRZYJEŻDŻAJĄ)

2015-04-13 15:30:00
11
Przypominamy, że cały czas zbieramy zgłoszenia do akcji "Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu". Od dziś będziemy na bieżąco przekazywali Wam informację o zgłoszeniach szkół i innych placówek na spotkanie z Wisłą Kraków!

Listę szkół, które przyłączyły się już do 11. edycji akcji "Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu" można sprawdzać poniżej:

 

 

W ramach akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu” zapewniamy bezpłatne bilety dla dzieci ze szkół, klubów sportowych i placówek wychowawczych oraz dla ich opiekunów i rodziców (dwoje opiekunów na piętnaścioro dzieci), opiekę wolontariuszy podczas meczu, naukę kulturalnego dopingu wraz z kibicami Śląska, darmowy parking dla autobusów oraz atrakcyjne konkursy z nagrodami.

 

Akcja „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu” kierowana jest do dzieci z rocznika 1998 oraz młodszych. Na zgłoszenia od szkół, placówek opiekuńczych, klubów itp. czekamy do 26 kwietnia (niedziela) do godziny 20:00. By zobaczyć na żywo zespół Śląska Wrocław, wystarczy wysłać na adres wks@slaskwroclaw.pl listę, zawierającą imię, nazwisko i numer PESEL osób, które mają pojawić się na stadionie. Nie ma limitu zgłoszeń! Akcja dotyczy grup zorganizowanych - minimum 15 dzieci. Na każde 15 dzieci dwoje opiekunów za darmo. 

 

Mecz Śląska Wrocław z Wisłą Kraków odbędzie się w środę, 29 kwietnia, o godzinie 20:30. Do zobaczenia na Stadionie Wrocław!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również