Wydarzenia

Ekstraklasowe karty Panini w sprzedaży!

2017-01-21 19:00:00
Marka Panini zaprezentowała swój nowy, wyjątkowy produkt: karty z piłkarzami LOTTO Ekstraklasy!
"Lotto Ekstraklasa Adrenalyn XL 2016-2017", bo taką nazwę nosi ekstraklasowa kolekcja, w pełni dotyczy najwyższego poziomu rozgrywkowego w naszym kraju.

Ten wyjątkowy produkt składa się aż z 387 kart! W ich skład wchodzi prawie 300 kart graczy zespołowych, po 1 trofeum oraz niezwyciężonego, 9 kart topowego bramkarza, 9 kart przyszłych gwiazd, 21 kart gwiazdy, 40 kart idoli, 4 karty supergwiazdy, 5 kart żelaznych ścian oraz 9 kart duetów nie do powstrzymania.

Niezwykła gratką dla fanów serii jest fakt, że karty nie są jedyną atrakcją ekstraklasowej kolekcji. Możliwa jest również gra online, czy przez specjalną mobilną aplikację na tablet lub smartfon! To znaczy, że rozegrać partię będziecie mogli bez względu na to, gdzie się w danej chwili znajdziecie. Podczas gry online pojawią się wirtualne karty wzmacniające team, a sama internetowa rozgrywka oferuje dodatkowo sporo konkursów. Podczas tego trybu rozgrywki, aby wprowadzić kartę do gry, należy jedynie wpisać tylny kod znajdujący się na jej odwrocie.Wyróżnionych zostało oczywiście również kilku zawodników Śląska Wrocław. Morioka, Mervo, Biliński? A może ktoś inny? Przekonajcie się sami, którzy z naszych piłkarzy znaleźli się w kategorii "Gwiazd" lub "Idoli".

Zasady gry, pełna lista graczy, instrukcję do gry online i wiele więcej znajdziecie na stronie internetowej poświęconej opisywanej kolejcki. Mocno polecamy do odwiedzin witryny: Ekstraklasa Panini Adrenalyn.

Kartami Panini zostali już obdarowani piłkarze Akademii Śląska Wrocław. Wkrótce i do Was mogą trafić wyjątkowe karty z kolekcji LOTTO Ekstraklasy. Do rozdanie będziemy mieli mniejsze saszetki z kartami oraz wyjątkowy Megazestaw Startowy (taki, jak na poniższym zdjęciu). Śledźcie naszego Facebooka, gdzie pojawi się konkurs, w którym będzie można wygrać te atrakcyjne nagrody!

Zobacz również