Wydarzenia

FanShop #Oporowska już działa!

2019-11-19 10:00:00
W poniedziałkowe popołudnie otworzyliśmy dla Was kolejny FanShop z gadżetami Śląska. Nowy sklep znajduje się przy legendarnym stadionie Oporowska.
Podczas otwarcia przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji m.in. konkurs i specjalne zniżki na cały asortyment. W FanShopie „Oporowska” pojawili się  też piłkarze WKS-u Jakub Łabojko, Michał Chrapek i Dino Stiglec. Zawodnicy rozdawali autografy, pozowali do zdjęć, a nawet próbowali swych sił za sklepową ladą.
 
FanShop #Oporowska znajduje się przy samym wejściu na teren klubu, po lewej stronie stadionowych kas, naprzeciwko dawnych kołowrotków. Sklep od poniedziałku do piątku jest czynny w godzinach 10-18 Natomiast w soboty i niedziele handlowe zrobić w nim zakupy można od godziny 10 do 15.
 
W ofercie FanShopu #Oporowska są koszulki meczowe Śląska na sezon 2019/20, kolekcje ubrań casualowych, bluzy, polówki, T-shirty, a także najnowsza kolekcja czapek zimowych. Znajdziecie tam też świetne prezenty na zbliżające się mikołajki – kubki, portfele, piórniki, worki, opaski, plany lekcji czy maskotki. Do nabycia są również wydawnictwa Śląska: 700-stronicowa "Wielka Księga Piłkarska. 70 lat dumnej historii Śląska Wrocław" oraz magazyn "Wokół Śląska".

Mamy dla Was kilka fotek z otwarcia. Kto był, może znajdzie siebie:Więcej zdjęć TUTAJ.

Przypominamy, że przy wejściu na Stadion Wrocław od ul. Królewieckiej działa również FanShop #NaStadionie. Jest on otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty i niedziele handlowe od godziny 10 do 15. W dniu meczowym sklep jest otwarty na 1,5 godziny pzed pierwszym gwizdkiem.

Zapraszamy do nowych sklepów Śląska Wrocław. Kupując oficjalne produkty, wspierasz swój klub!
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Justyna Sękowska

Zobacz również