Wydarzenia

Filip Michalski na dłużej w Śląsku

2021-02-06 12:30:00
Filip Michalski przedłużył kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Napastnik występujący obecnie w drugiej drużynie podpisał z wrocławskim klubem umowę obowiązującą do końca czerwca 2023 roku.
Urodzony w 2003 roku zawodnik dołączył do Śląska półtora roku temu z FC Wrocław Academy. Rozpoczynał od występów w zespole U17, następnie dołączył do drużyny U18, a w sezonie 2019/20 zadebiutował w rezerwach WKS-u.


- Filip Michalski odkąd trafił do Śląska Wrocław, robi systematyczne postępy. W meczach Centralnej Ligi Juniorów i zespołu rezerw pokazał, że jest bardzo ambitnym zawodnikiem o dużych umiejętnościach i potencjale. Mamy nadzieję, że jego dalszy rozwój wciąż będzie przebiegał w bardzo harmonijny sposób - zaznacza Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.

W obecnym sezonie Michalski rozegrał osiem meczów w 2. lidze. Występował także w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, w zespole U18.


- Myślę, że poczyniłem spory postęp w trakcie mojego pobytu w Śląsku, a zawdzięczam to przede wszystkim moim trenerom. Jestem dobrej myśli, chcę nadal ciężko pracować i odgrywać coraz ważniejszą rolę w drugiej drużynie, a w przyszłości powalczyć o miejsce w pierwszym zespole– mówi Filip Michalski po podpisaniu nowej umowy z klubem.

Gratulujemy i życzymy wielu goli w zielono-biało-czerwonych barwach!
Autor: Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również