Wydarzenia

Firma Nawrot kolejny rok ze Śląskiem

2021-10-14 17:30:00
Firma Nawrot - Oficjalny Partner Motoryzacyjny Śląska Wrocław – przedłużyła umowę z wrocławskim klubem. Autoryzowany dealer marki Hyundai nadal będzie również sponsorem akademii, obecnym na strojach meczowych wszystkich młodzieżowych drużyn.
Firma Nawrot dostarcza flotę nowoczesnych samochodów osobowych marki Hyundai na potrzeby klubu z ul. Oporowskiej oraz akademii piłkarskiej. Już od kilku lat pracownicy, piłkarze i trenerzy Śląska mogą korzystać z komfortowych i bezpiecznych aut, zapewniających wygodny transport do pracy i na mecze.

- Bardzo cenimy sobie wieloletnie partnerstwo ze Śląskiem Wrocław. Dla naszej firmy to duża radość i wyróżnienie, że możemy dostarczać flotę dla największego klubu piłkarskiego w regionie. Chcemy wspierać sport na lokalnym rynku i wierzymy, że nasze samochody nadal będą dobrze służyć przedstawicielom Śląska. Przed nami jeszcze wiele wspólnych sukcesów - tak o współpracy mówi Ken Nawrot, prezes firmy.Oficjalny Partner Motoryzacyjny Śląska Wrocław aktywnie uczestniczy w meczach Trójkolorowych na Stadionie Wrocław, angażując się m.in. w zapewnienie atrakcji w Strefie VIP. Firma Nawrot obecna jest także na bandach reklamowych, materiałach promocyjnych oraz stronie internetowej WKS-u. Kolejny rok współpracy to również wsparcie dla akademii piłkarskiej klubu z ul. Oporowskiej. Logotyp wrocławskiego dealera eksponowany będzie na strojach meczowych wszystkich młodzieżowych drużyn Śląska Wrocław.

Firma Nawrot już od ponad 25 lat zapewnia największą dostępność produktową oraz szeroki wachlarz usług i doradztwo – wszystko realizowane w jednym miejscu. Siedziba firmy zlokalizowana jest przy ul. Wrocławskiej 33B w Długołęce. W portfolio firmy Nawrot znajdziemy takie marki jak Hyundai, Renault oraz Dacia.Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Oficjalnego Partnera Motoryzacyjnego Śląska Wrocław: Firma Nawrot.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również