Wydarzenia

Firma Nawrot na dłużej ze Śląskiem!

2019-08-02 14:30:00
Śląsk Wrocław przedłużył umowę z Firmą Nawrot, która pozostaje oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym WKS-u. Autoryzowany dealer marek Renault oraz Dacia jest również partnerem akademii.
Firma Nawrot dostarcza flotę 15 nowoczesnych samochodów osobowych marek Renault oraz Dacia na potrzeby klubu z ul. Oporowskiej oraz akademii piłkarskiej. Logotyp wrocławskiej firmy znajduje się na koszulkach meczowych drużyny występującej w Centralnej Lidze Juniorów U18 i grających w III lidze rezerw Śląska.
 
Dodatkowo, Firma Nawrot będzie obecna także na materiałach promocyjnych, stronie internetowej WKS-u oraz bandach reklamowych w trakcie meczów. Można było je zobaczyć podczas inauguracji sezonu na Stadionie Wrocław, podczas której firma mająca siedzibę w podwrocławskiej Długołęce była obecna.

 
Współpraca Śląska z Firmą Nawrot trwa już niemal dwa lata i cieszymy się, że nadal będzie kontynuowana. Wrocławskie przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwija i już we wrześniu tego roku dealer otwiera salon marki Hyundai w Długołęcę, poszerzając swoje portfolio o nową, trzecią już markę. Firma Nawrot już od ponad 25 lat zapewnia największą dostępność produktową oraz szeroki wachlarz usług i doradztwo – wszystko realizowane w jednym miejscu. 
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Oficjalnego Partnera Motoryzacyjnego Śląska Wrocław: Firma Nawrot.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również