Wydarzenia

Firma TRANS-DAN sponsorem meczu z Lechią!

2018-04-29 10:30:00
Miło nam poinformować, iż firma TRANS-DAN, jedna z największych wrocławskich firm z branży transportowo-spedycyjnej, została sponsorem meczu Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk. Dziękujemy za zaufanie!
Z nawiązanej współpracy obie strony czerpią korzyści i wierzymy, że w poniedziałek na Stadionie Wrocław wspólnie będziemy świętować zwycięstwo Śląsk Wrocław. 
 
Firma TRANS-DAN powstała we Wrocławiu w 1998 roku. Pierwotnie firma świadczyła jedynie usługi transportowe pojazdami o ładowności do 1,5 t, ale już kilka lat później do swojej oferty dołączyła transport pojazdami o ładowności 3,5 t (2003r.) oraz pojazdami o ładowności 24 t (2004r.). Dynamiczny rozwój sprawił, że siedziba firmy przeniosła się na wrocławskie Stabłowice.
 
Firma dysponuje aktualnie flotą kilkudziesięciu nowych pojazdów i jest jedną z największych firm w swojej branży w stolicy Dolnego Śląska. W roku 2007 firma TRANS-DAN otworzyła niedaleko Frankfurtu swój niemiecki oddział, który zapewnia sprawny transport towarów na terenie Niemiec.
 
Dziś, oprócz krajowych i międzynarodowych usług transportowych, TRANS-DAN oferuje również spedycję, logistykę miejską, licencjonowany przewóz osób, wypożyczalnię samochodów osobowych i dostawczych oraz usługi magazynowe.
 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również