Wydarzenia

FOTO: Mikołajki przy Oporowskiej

2017-12-06 19:00:00
To był wspaniały mikołajkowy wieczór dla dzieci przy Oporowskiej. Współpraca Stowarzyszenia Wielki Śląsk, Kibiców Razem Śląsk Wrocław oraz Śląska sprawiła, że nikt nie wychodził z wydarzenia ze smutną miną!
Dzieci wczesnym popołudniem zebrały się w sali VIP budynku przy Oporowskiej i hyżo przystąpiły do pracy i... zabawy. Zadaniem do wykonania były świąteczne kartki, co przysporzyło sporo śmiechu, ale i wysiłku. Efekt był piękny, a można go zobaczyć w galerii zdjęć (link poniżej). Kartki wysłane będą do dolnośląskich domów dziecka oraz polskich rodzin na Kresach Wschodnich.

Tak zaangażowani w produkcję kartek młodzi kibice Śląska o mało co nie przegapili pojawienia się na sali świętego Mikołaja! Ulubieniec dzieci przyniósł słodycze i wyjątkowe, mikołajkowe czapki z harbem wrocławskiej drużyny. Rozdawał również uśmiechy, pytania "czy byłyście grzeczne w tym roku". Święty przyłapany nawet został na czytaniu magazynu "Wokół Śląska". Jak widać, on też kibicuje Trójkolorowym...

Największą atrakcją dla wszystkich uczestników tego magicznego popołudnia były jednak odwiedziny Piotra Celebana, Marcina Robaka i Kamila Dankowskiego. Zawodnicy WKS-u (dwaj pierwsi ze swoimi pociechami) cierpliwie pozowali do zdjęć, rozdawali autografy, a także sami dołączyli do dzieci, tworząc świąteczne kartki w zielono-biało-czerwonych barwach.

Wydarzenie, zorganizowane przez Stowarzyszenie Wielki Śląsk, Stowarzyszenie Kibice Razem Śląsk Wrocław oraz klub, było na pewno wesołym czasem dla wszystkich jego uczestników. Efektem wyjątkowe kartki, mnóstwo uśmiechniętych buzi i świąteczna atmosfera, którą dzięki dzieciom można było poczuć bardzo mocno.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:

Galeria zdjęć: mikołajki przy Oporowskiej

 
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również